Komplex CPI City Center slouží veřejnosti | E15.cz

Komplex CPI City Center slouží veřejnosti

Na počátku května proběhlo slavnostní otevření administrativně-obchodního komplexu CPI City Center v Ústí nad Labem investorské skupiny CPI. Otevření pilotního víceúčelového projektu se zúčastnilo na 300 hostů z celé České republiky.

Administrativa nabízí ve třech podlažích celkem 5700 metrů čtverečních ploch kanceláří a v přízemí a parteru komplexu 19 obchodních jednotek, mezi nimiž nechybí supermarket, lékárna, banka, tabák nebo např. květinářství. Kongresový hotel Clarion – již šestý v České republice – zahrnuje 83 pokojů, kongresové zázemí v podobě variabilního sálu a konferenčního salonku s celkovou kapacitou 350 osob. Místní i návštěvníci Ústí mohou navštívit také restauraci Benada s letní zahrádkou umístěnou v parteru komplexu.

#####Výhodou je dopravní dostupnost

Objekty hotelu a kanceláří propojují podzemní garáže s kapacitou 160 parkovacích stání. Nájemci i hoteloví hosté mohou těžit z výborné dopravní dostupnosti a centrálního umístění komplexu v obchodním jádru města. Architektonický návrh CPI City Center zpracovala kancelář JIRAN KOHOUT ARCHITEKTI, s. r. o. Generálním dodavatelem stavby byla společnost PSJ, a. s. Celkové investice do výstavby komplexu přesáhly 750 milionů korun.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!