Cirque du Soleil představil show inspirovanou Michaelem Jacksonem | E15.cz

Cirque du Soleil představil show inspirovanou Michaelem Jacksonem

Cirque du Soleil
Cirque du Soleil
• 

ČTK, krb

Slavná kanadská umělecká skupiny Cirque du Soleil v sobotu na americké půdě poprvé uvedla novou show inspirovanou hudbou Michaela Jacksona. Premiéra vystoupení nazvaného Michael Jackson: The Immortal World Tour se uskutečnila v Detroitu.

„Michael byl umělec, který nebyl jen hudebníkem. Byl tanečníkem. Byl tvůrcem filmů. Zabýval se humanitární činností. Takže to všechno vezmete a uděláte z toho show,“ charakterizoval představení Kevin Antunes, zodpovědný za hudební stránku show.

Cirque du Soleil, který již dříve zaujal vystoupeními doprovázenými hudbou Beatles nebo Elvise Presleyho, podle agentury AP ve dvouhodinové show kombinuje akrobatická vystoupení, pestré kostýmy a vizuální efekty s Jacksonovou hudbou.

Mezi písněmi, které při představení zazní, jsou například Beat It, Thriller nebo Human Nature. Diváci se dočkají také slavných tanečních pohybů Jacksona, včetně světoznámého moonwalku.

Cirque du Soleil - Michael Jackson: The Immortal World Tour

Autor: ČTK, krb

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.