Mercedes-Benz C63 AMG prošel úpravou od Piecha Design. Povedla se? | E15.cz

Mercedes-Benz C63 AMG prošel úpravou od Piecha Design. Povedla se?

Mercedes-Benz C63 AMG prošel úpravou od Piecha Design
Mercedes-Benz C63 AMG prošel úpravou od Piecha Design
• 

Lukáš Dittrich

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Mercedes-Benz třídy C ve svém vrcholném provedení používá osmiválec z AMG GT o výkonu až 510 koní. Jestli jste vždy měli pocit, že je technika v pořádku, ale že by to chtělo trochu poupravit design, pak by vás mohla zajímat nová úprava tohoto modelu od Piecha Design.

Tato společnost totiž nabízí vylepšení všeho možného, ale na zvyšování výkonu motoru zatím nedošlo. Zájemci mohou ovšem sáhnout po sportovním podvozku sníženém o 45 mm, k dispozici jsou také podložky pod kola, pomocí kterých došlo k rozšíření rozchodu a přirozeně lze dokoupit nové disky. Ty mají rozměr dvacet palců.

Mercedes-Benz C63 AMG prošel úpravou od Piecha Design Autor:

Navíc je zde taktéž sada aerodynamických doplňků. Jmenovitě nabízí Piecha Design přední spoiler, prahové nástavce, zadní difuzor a střešní spoiler. Brzy by měl do nabídky dorazit i sportovní výfuk a připravuje se ladění motoru.

Mercedes-Benz C63 AMG prošel úpravou od Piecha Design Autor:

Kdo by nechtěl u C63 AMG čekat na vyšší výkon od Piecha Design, ten může už teď zavítat třeba do Brabusu. Tato společnost totiž už céčkový mercedes s osmiválcem pod kapotou upravila. Výsledekm jsou parametry 441 kW (600 k), 800 Nm a maximální rychlost 300 km/h.

Článek vyšel na webu Autorevue.cz

Autor: Lukáš Dittrich

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video