Nákupy za rozumnou cenu i mimo sezónní výprodeje | E15.cz

Nákupy za rozumnou cenu i mimo sezónní výprodeje

Nákupy za rozumnou cenu i mimo sezónní výprodeje
ZDROJ: Shutterstock
Prezentace klienta •

Přestože nakupování zboží během výprodejů přináší zákazníkům značnou úsporu, existují i další způsoby, jak nakupovat za rozumné ceny. Většinou přece člověk potřebuje nakupovat, když mu něco chybí v šatníku, nebo se mu něco rozbije, či shání dárek pro své blízké. V takovém případě sezónní výprodeje nejsou to pravé ořechové. Jaké jsou tedy možnosti, co se nákupu kvalitního zboží za vstřícné ceny týče?

Pokud zákazník nestihl využít sezónní výprodeje nebo hledá jiné možnosti, jak výhodně nakupovat, může využít různé promo akce, které nabízejí internetové obchody. Nákupy na internetu se staly v posledních letech velmi oblíbené, protože se pyšní velikou praktičností a v mnoha případech zákazník jednoduše ušetří. Mezi hlavní kategorie, u kterých na internetu zákazník téměř vždy ušetří, patří oblečení, elektronika, knihy, domácí potřeby, nábytek či kosmetika. Mezi oblíbené možnosti, jak nakoupit kvalitní produkty ve slevě, patří: 

  • Věrnostní programy e-shopů 
  • Promo akce on-line obchodů (doprava zdarma, soutěže, dárky)
  • Cashback portály 
  • Weby srovnávající ceny 
  • Slevové portály 

Skvělé ceny po celý rok 

Nakupovat levně neznamená opomíjet kvalitu. Právě naopak. Zákazník by se při výběru zboží měl soustředit na nákup kvalitního zboží. Na první pohled může být dražší, ale vydrží mnohem déle, a tím pádem je z dlouhodobého měřítka nákup výhodnější. Navíc i luxusní zboží lze na internetu koupit výhodně díky promo akcím internetových obchodů a slevovým portálům, které mají na svých stránkách k dispozici spoustu slevových poukazů (https://promocodius.com/cz/obchody/aliexpress-voucher) nebo zákazníkům vrací procentuální částku z celkové útrat (například cashback portál Tipli.cz). 

Autor: Shutterstock

A protože spoustu obchodníků tvrdí, že nabízejí naprosto bezkonkurenční ceny, zákazník se o tom může jednoduše přesvědčit na některém z cenových srovnávačů, jako jsou Zboží.cz či Heureka.cz. Srovnávače zákazníka nasměrují do obchodu s nejnižšími cenami na trhu, ve kterém se nachází vytoužený produkt. Pokud má klient oblíbený obchod s trendy kvalitním zbožím, určitě se také vyplatí zaregistrovat se do jeho věrnostního klubu. Čím více věrný zákazník u oblíbeného obchodů nakoupí, tím lepší slevy získá. 

Zejména v případě, že člověk rád a často nakupuje přes internet, on-line slevové kupóny či kódy patří k jednomu z  nejvýhodnějších způsobů, jak při nákupu ušetřit. Jak uvádí Promocodius Česko, slevové poukazy lze získat na slevových portálech, na kterých se seznam kupónů na zboží předních e-obchodů neustále aktualizuje a doplňuje, a tak si zákazník určitě vyberete takový kupon, který mu bude vyhovovat. 

Při takovém nákupu se zákazník navíc nemusí zříci svých oblíbených značek a zároveň nemusí zdlouhavě čekat na konec sezóny. Výhodně lze tak nakupovat po celý rok. 

 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!