Nejoblíbenější číšník v Brně obsluhuje v Áčku | e15.cz

Nejoblíbenější číšník v Brně obsluhuje v Áčku

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
O čtvrteční půlnoci skončilo městské kolo soutěže Sedmičky Miss servírka a Pan číšník. Prvenství v něm získal Zdeněk Jelen z restaurace Áčko.

Dvaačtyřicetiletý Zdeněk Jelen je podle hlasů čtenářů nejoblíbenější číšník v Brně.

V městském kole ankety Sedmičky Miss servírka a Pan číšník získal číšník z restaurace Áčko v Starobrněnské přes dva tisíce platných hlasů a postupuje tak do regionálního kola.

V Áčku je zřejmě příjemná obsluha, protože hned na druhém místě skončila dvaatřicetiletá servírka Iveta Továrka. Také ona pracuje v restauraci Áčko a hosté jí poslali téměř dva tisíce preferenčních hlasů.

Pomyslnou bronzovou medaili získala v hlasování čtenářů dvaadvacetiletá Radka Kocmánková z Pivnice u Gogola v brněnské Kachlíkově ulici.

Hlasy lidé mohou posílat i nadále. Ale jen číšníkovi Jelenovi, který postupuje do krajského kola.

Hlasování je na adrese http://www.sedmicka.cz/brno-vyskov/servirka/

Novinkou je, že od krajského kola lze hlasovat z jednoho počítače vícekrát. Ale jen jednou za čtyřiadvacet hodin. Každý jiný způsob hlasování považuje redakce za podvod a takto získané hlasy budou odečteny. Pokud mají čtenáři pocit, že někdo pravidla porušuje, ať kontaktují redakci.

Krajské kolo skončí ve čtvrtek 2. září. Vzejde z něj sedm celostátních finalistů. Čtenáři, kteří některého ze sedmi nejlepších do soutěže navrhli, dostanou padesátilitrový sud piva Pilsner Urquell.

Finále vyvrcholí o půlnoci 16. září. Nominovaný, který v něm získá nejvíc hlasů, vyhraje skútr, druhý v pořadí LCD televizor a třetí kosmetický balíček v hodnotě pěti tisíc korun. Další sud piva vyhraje čtenář, který vítěze navrhl.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery