„Nepošlem ho taky na fotbal?“. Podívejte se na odcházení Jana Blatného pohledem TMBK | E15.cz

„Nepošlem ho taky na fotbal?“. Podívejte se na odcházení Jana Blatného pohledem TMBK

TMBK, ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Na odcházejícího ministra zdravotnictví Jana Blatného nám zbyde spousta výrazných vzpomínek. Ať už šlo o jeho neschopnost správně nosit respirátor či podat srozumitelné a jednoznačné vysvětlení čehokoliv, po celou dobu svého působení v úřadu nás utvrzoval v pocitu, že to s vládou i s celou zemí jde opravdu z kopce. Přinášíme galerii koláží TMBK věrně vystihující aspekty Blatného ministrování. 

Jan Blatný (za ANO) po zhruba pěti měsících skončil jako ministr zdravotnictví. Novinářům řekl, že prezident Miloš Zeman ho na návrh premiéra Andreje Babiše (ANO) z funkce odvolal. Čtvrtým ministrem zdravotnictví v nynější vládě se má dnes podle Babišova návrhu stát ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Petr Arenberger, sdělil dříve úřad vlády.

Celý článek najdete na webu Reflex.cz >>>

Koronavirus drtí Česko již více než rok a těžkosti náročného období bylo třeba řádně odlehčit. O to se řada Čechů postarala ve formě nápadité satiry. Více ve videu z produkce Mall.TV.

Autor: TMBK, ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.