Neříkej hop... | E15.cz

Neříkej hop...

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Před každou akcí světového významu pořádanou v Brně zaznívají hlasy lidí pochvalujících si, jak je to pro město prestižní záležitost, jak si Brno dělá reklamu ve světě a jak se mu to v budoucnu mnohonásobně vrátí.

Stejné to bylo i teď, před startem brněnské části mistrovství světa basketbalistek. Ano, už zisk pořadatelství takové akce je úspěch. I když v tomto případě šlo spíš o zásluhu bývalého šéfa basketbalových Žabovřesk Jiřího Hamzy než kohokoli jiného.

Město teď ale musí potvrdit, že na takovou výzvu skutečně má.

V řeckých Aténách se v roce 2004 také bili do prsou, jak skvěle zvládnou letní olympiádu a ukážou se před světem, a pak se Řekům každý smál, jaké problémy měli a jak neskutečně se kvůli hrám zadlužili.

Basketbalový šampionát je nepoměrně menší akcí. I tak se ale Brno může pochválit až ve chvíli, kdy tisíce fanoušků ocení, jak se v jeho ulicích perfektně vyznali, nezažili dopravní zácpu nebo jak jim městský strážník uměl poradit plynnou angličtinou.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.