Novým správcem IGY centra v Českých Budějovicích je C&W | E15.cz

Novým správcem IGY centra v Českých Budějovicích je C&W

Společnost Cushman & Wakefield (C&W) se stala správcem obchodního centra IGY České Budějovice. Jde největší nákupní centrum v Jihočeském kraji, jehož součástí jsou také kanceláře. Majitelem objektu je společnost CPI Group. Oznámila to C&W.

Jde o třetí obchodní centrum, jehož správu Cushman & Wakefield v uplynulých 12 měsících přebírá od konkurence. Společnost bude zodpovědná za řízení chodu centra, pronájem prostor, marketing a poradenství s cílem zvýšit hodnotu nemovitosti. Za tímto účelem najala tým odborníků, kteří budou služby zajišťovat jak z centrály společnosti, tak přímo v IGY centru.

„Ve spolupráci s majitelem objektu připravujeme několik změn. Zaměříme se hlavně na zpříjemnění pobytu v nákupním centru a na větší provázání centra s životem obyvatel Českých Budějovic i širokého okolí. IGY má velký potenciál stát se centrem nadregionálního významu a my chceme tento potenciál využít,” říká vedoucí týmu správy nemovitostí v C&W Ondřej Fukal.

IGY centrum bylo postaveno v roce 2004 a CPI se stalo jeho vlastníkem na podzim roku 2010. Jeho maloobchodní část tvoří 21 500 čtverečních metrů. Dalších více než 8000 čtverečních metrů zabírají moderní kanceláře odpovídající evropskému standardu.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!