Stromy či sauna. Co nabízejí nejzajímavější české kanceláře | E15.cz

OBRAZEM: Stromy či sauna. Co nabízejí nejzajímavější české kanceláře

Michal Nosek

Michal Nosek

Vstoupit do diskuze
0

Pátý ročník soutěže Kanceláře roku, do kterého se za dosavadní historii soutěže přihlásilo více než pět set kancelářských realizací, spouští registraci přihlášek. Mimo to letos organizátor, společnost Prochazka & Partners, přichází s novinkami.

„V loňském roce vznikla řada kancelářských realizací, které si zaslouží soutěžit o ocenění Kancelář roku. Vidíme, že koncept a užití kanceláří prochází u velké části firem změnou paradigmatu. Každá doba má svá specifika a jménem poroty mohu říct, že se letos těšíme na realizace, které vznikly v době pandemické. Svým způsobem jsou totiž začátkem nového trendu,“ říká Radek Procházka, vedoucí partner ve společnosti Prochazka & Partners a zakladatel soutěže Kanceláře roku. Kvůli obavám z pandemie byl posunut i termín vyhlášení soutěže. Z ledna na léto.

Podívejte se na výběr oceněných kanceláří z minulých let:

„I díky plánované vakcinaci očekáváme v létě jak lepší epidemiologickou situaci, tak možnost organizovat akce pod širým nebem. Prestiž soutěže, rostoucí počet přihlášených i kvalita realizací si zaslouží adekvátní podobu slavnostního galavečera,“ dodal Procházka.

Význam soutěže každoročně roste, jak počtem přihlášených projektů, tak jejich úrovní. „Soutěžící interiéry kvalitou svého pracovního prostředí s přehledem uspějí i v mezinárodní konkurenci. Velmi mě zajímá, jak pandemie a vyšší podíl práce z domova ovlivnila realizace, které se letos budou ucházet o ocenění Kanceláře roku,“ doplnil Petr Zahálka, obchodní ředitel společnosti ProInterier a člen odborné poroty soutěže Kanceláře roku.

 

 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.