OKIN GROUP má nového ředitele divize FM

Jiří Podhola se stal novým ředitelem divize facility managementu společnosti OKIN GROUP, a. s. Doposud působil na pozici regionálního manažera úseku Sever, kde byl zodpovědný za zakázky pro klienty, jako jsou například Česká pojišťovna, PPF Investments, MAKRO, Philips, Telefónica O2, Komerční banka a mnoho dalších.

[file:2459:small:left]

B „Budu usilovat o další posilování pozice společnosti OKIN GROUP na českém trhu s přihlédnutím na naše postavení v jednotlivých regionech,“ uvádí ke svému povýšení Jiří Podhola. Na novou pozici přichází na základě výběrového řízení a na starosti bude mít vedení divize facility managementu pro celou Českou republiku. Ve své pozici vystřídal Milana Janouška. Ten bude nyní řídit všechny divize a dceřiné společnosti OKIN GROUP v České republice i v zahraničí, které se zabývají poskytováním služeb facility managementu.

S vedením velkých úseků má Jiří Podhola bohaté zkušenosti především z působení jako regionální manažer úseku Sever v OKIN GROUP a také v leasingové společnosti VIVA Leasing, a. s. Zde působil jako obchodní ředitel a následně jako vedoucí právního oddělení.