Personálie | E15.cz

KoronaHelpdesk E15

Jak ekonomicky přežít koronavir

Více k tématu

Personálie

Realitní společnost České spořitelny (RSČS) nově posílil Miloš Červenka ve funkci obchodního ředitele. Do RSČS přešel ze společnosti CENTURY 21, kde zastával funkci ředitele pro komerční nemovitosti. Miloš Červenka (29) se v oblasti realit pohybuje již více než deset let. V uplynulých letech zastával nejprve funkci konzultanta v oblasti nemovitostí ve společnosti King Sturge.

#####Obchodní úsek RSČS povede Miloš Červenka

Realitní společnost České spořitelny (RSČS) nově posílil Miloš Červenka ve funkci obchodního ředitele. Do RSČS přešel ze společnosti CENTURY 21, kde zastával funkci ředitele pro komerční nemovitosti. Miloš Červenka (29) se v oblasti realit pohybuje již více než deset let. V uplynulých letech zastával nejprve funkci konzultanta v oblasti nemovitostí ve společnosti King Sturge. Pracoval zde jako vedoucí oddělení akvizic a developmentu. Následně působil na pozici Real Estate Project Manager v McDonald´s ČR a SR. Těsně před nástupem do Realitní společnosti České spořitelny pracoval v CENTURY 21 jako ředitel pro komerční nemovitosti.

#####bpv Braun Partners představuje nového partnera

Renomovaná advokátní kancelář bpv Braun Partners představila nového partnera společnosti, Mgr. Jiřího Bártu, LL. M., který posílil tým odborníků pražské kanceláře zejména v oblasti práva nemovitostí.

Jiří Bárta po ukončení studií práv na Univerzitě Karlově v Praze a Právnické fakultě Univerzity v německém Pasově pracoval dva roky u společnosti DuPont Conoco ČR a od roku 1998 v mezinárodní advokátní kanceláři Lovells v Praze. Zde od roku 2007 řídil real estate practice group. Ve společnosti bpv Braun Partners převzal vedení oddělení real estate a mimoto bude podporovat tým v oblasti vedení sporů a zastupování v rozhodčích řízeních.

#####Průmyslové oddělení JLL řídí Tomasz Olszewski

Poradenská společnost Jones Lang LaSalle oznámila významné posílení svého průmyslového oddělení v regionu střední a východní Evropy. Od 1. července povede polský a středoevropský tým Tomasz Olszewski. K němu se během následujících tří měsíců přidají Tomasz Mika, Jan Barbasiewicz, Wojciech Zon, Paulina Dziubinska, Radoslaw Ignasiak and Sylwia Grajek. V týmu nadále zůstává Beata Hryniewska a Marzena Zielonka.

„Jsem přesvědčen, že kombinace zaběhlého průmyslového oddělení Jones Lang LaSalle a jejich obchodních schopností, spolu s nově najatým týmem, bude významným pozdvižením úrovně služeb v průmyslovém odvětví a celkových objemů uzavřených obchodů ve střední a východní Evropě,“ uvedl nový vedoucí oddělení.

#####Investice v Colliers International bude řídit John Verpeleti

Jmenováním Johna Verpeletiho do pozice ředitele investic ve střední a východní Evropě sjednocuje mezinárodní realitně poradenská společnost Colliers International své investiční aktivity. Verpeleti bude řídit investiční transakce v Polsku, České republice, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, na Slovensku a Ukrajině.

Rodilý Australan John Verpeleti se na středoevropském investičním trhu pohybuje již od roku 1991. Do Colliers International přichází z managementu nemovitostního fondu AXA Real Estate Investment Management (AXA REIM). Od konce devadesátých let se Verpeleti podílel na řadě významných investičních transakcí z pozice regionálního provozního ředitele pro střední a východní Evropu v konkurenční poradenské společnosti DTZ. V roce 2005 byl jmenován regionálním ředitelem fondu AXA REIM, v němž spravoval majetek přesahující jednu miliardu eur.

#####Industriální tým Colliers International posiluje Roman Goerojo

#####Ján Špaňo je novým ředitelem ve společnosti EUROVIA CS

Od začátku dubna vede oblast Morava stavební Skupiny EUROVIA CS Ján Špaňo (42). Mezi první úkoly, které na Špaňa čekají, patří dokončení plné integrace společností ODS – Dopravní stavby Ostrava a EUROVIA Brno do struktury Skupiny EUROVIA CS. Ján Špaňo ve funkci nahradil Libora Žádníka, který odchází do důchodu. Ján Špaňo svoji kariéru zasvětil stavebním firmám. Působil ve společnosti Průmstav, následně ve Skanska DS nejprve jako projektový manažer na silničních a dálničních stavbách, posléze jako ředitel závodu. Ján Špaňo vystudoval fakultu Pozemního stavitelství SVŠT Bratislava.

#####Průmyslový tým C & W se rozrůstá

Laurent Jechoux se stává novým členem průmyslového týmu v Cushman & Wakefield.

Bude se zabývat pronájmem průmyslových prostor v České republice. Díky své jazykové vybavenosti bude Jechoux poskytovat služby francouzsky mluvícím klientům. Laurent Jechoux přichází ze společnosti Capgemini, v její pařížské kanceláři pracoval jako náborový specialista. Jechoux vystudoval na European Business School v Paříži se specializací na mezinárodní vztahy. V roce 2007 absolvoval studijní pobyty v USA a Španělsku. V letech 2002 až 2003

#####České investiční oddělení povede Radek Cerha

Novým šéfem českého investičního oddělení ve společnosti Colliers International se stal Radek Cerha (33), který v této firmě působí již od roku 2000. Poslední čtyři roky zastával pozici ředitele oddělení oceňování nemovitostí a poradenství. Pracoval pro nejvýznamnější klienty z řad developerů, bank, fondů. Během let 2007 a 2008 oceňoval jeho tým portfolia, jejichž celková hodnota převyšuje pět miliard eur. Mezi jeho nejvýznamnější klienty patří developerské společnosti Crestyl, PPF ECM, J&T Real Estate, Karlin Group, PSJ, InterIkea či HB Reavis. Pracoval také pro banky a poradenské společnosti (např. Raiffeisen Bank, UniCredit Bank, LBBW, ING či Deloitte) a pro přední evropské nemovitostní, penzijní a investiční fondy (Europolis, AXA Investment, Generali nebo ImmoEast).

#####Noví lidé v Point Park Properties

Hlavním obchodním analytikem developerské společnosti Point Park Properties se stal Arthur Apostoł. Ten dosud pracoval na pozici finančního analytika pro AKJ Investment TFI, kde se specializoval na finanční trhy nemovitostí. Před společností AKJ Investment TFI strávil 2,5 roku u Pricewatershouse Coopers ve Varšavě. Arthur Apostol má magisterský titul v oboru finance & investice z Vysoké školy ekonomické v Krakově. Účastnil se také programu pro diplomované finanční analytiky (CFA).

Ředitelem správy majetku stejného developera se stal Alan Waggoner, který přišel ze společnosti Heitman, kde vykonával pozici ředitele správy majetku. Přináší značné zkušenosti ze skladového sektoru v Evropě, jež využije při řízení celoevropského portfolia majetku skupiny P3 včetně majetku, který byl získán v zastoupení Arcapita během jeho působení ve společnosti Heitman. Alan Waggoner strávil značnou část své kariéry u Lend Lease Real Estate Investments a Equitable Real Estate, kde zastával několik pozic včetně manažera portfolia pro tři americké nemovitostní fondy a mezinárodní klienty a pozici vedoucího pobočky Lend Lease Real Estate ve Frankfurtu, kterou založil v roce 2002.

#####Do sítě RE/MAX ČR se vrací Jan Doksanský

Po úspěšném působení v mezinárodní společnosti Bellinda, kde se soustředil na restrukturalizaci skupiny firem ve středoevropském regionu, se do realitní sítě RE/MAX ČR vrátil Jan Doksanský. Bude se zabývat strategickým řízením společnosti, zejména v oblasti provozu, financí a IT. V letech 1993–2007 působil ve společnosti Wrigley, kde se věnoval expanzi společnosti ve střední a východní Evropě. Od roku 2007 do roku 2008 se podílel na nastavení finančních a provozních procesů v síti RE/MAX ČR.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!