Portál Skrz.cz se přestěhoval. Povídejte se na kanceláře vyhledávače slev | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak uspět v krizi

Portál Skrz.cz se přestěhoval. Povídejte se na kanceláře vyhledávače slev

pav

Po čtyřech letech změnil největší český vyhledávač slev Skrz.cz svou adresu. Celá firma se přestěhovala do nových kanceláří v budově Americká Business Residence na Vinohradech.

Za stěhováním stojí růst firmy, jejíž tržby se meziročně zvýšily o 40 procent. Změna adresy je také dána rostoucím počtem zaměstnanců a příchodem velkých klientů se sídlem v centru.

Po designové stránce se pod nové kanceláře podepsalo studio FAME design s architektkou Ing. Markétou Musilovou. Nové prostory jsou zhruba o třetinu větší, než byly dosavadní kanceláře v Michli.

Vedle prostorového řešení a designu se kanceláře pyšní několika novými prvky, tvrdí firma. Zaměstnancům je k dispozici odpočinková zóna s kinem „CineSkrz“ nebo kavárnou „CafeSkrz“. K vyřizování obchodních záležitostí jsou pro změnu k dispozici dvě zasedací místnosti.

O Skrz.cz
Skrz.cz je největší vyhledávač akčního zboží a slev v České republice – denně svým uživatelům nabízí nabídky zboží a služeb ze slevových portálů, eshopů a retail letáků. Od listopadu 2014 také připravuje speciální „Skrz Tipy“ se zaměřením na konkrétní produkty.

Podívejte se také:

Open space à la Twitter. Prohlédněte si kanceláře technologického dravce

Podívejte se, jak vypadají kanceláře Facebooku

Podívejte se do kanceláří Microsoftu

Autor: pav
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!