Portál Skrz.cz se přestěhoval. Povídejte se na kanceláře vyhledávače slev | E15.cz

Portál Skrz.cz se přestěhoval. Povídejte se na kanceláře vyhledávače slev

pav

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Po čtyřech letech změnil největší český vyhledávač slev Skrz.cz svou adresu. Celá firma se přestěhovala do nových kanceláří v budově Americká Business Residence na Vinohradech.

Za stěhováním stojí růst firmy, jejíž tržby se meziročně zvýšily o 40 procent. Změna adresy je také dána rostoucím počtem zaměstnanců a příchodem velkých klientů se sídlem v centru.

Po designové stránce se pod nové kanceláře podepsalo studio FAME design s architektkou Ing. Markétou Musilovou. Nové prostory jsou zhruba o třetinu větší, než byly dosavadní kanceláře v Michli.

Vedle prostorového řešení a designu se kanceláře pyšní několika novými prvky, tvrdí firma. Zaměstnancům je k dispozici odpočinková zóna s kinem „CineSkrz“ nebo kavárnou „CafeSkrz“. K vyřizování obchodních záležitostí jsou pro změnu k dispozici dvě zasedací místnosti.

O Skrz.cz
Skrz.cz je největší vyhledávač akčního zboží a slev v České republice – denně svým uživatelům nabízí nabídky zboží a služeb ze slevových portálů, eshopů a retail letáků. Od listopadu 2014 také připravuje speciální „Skrz Tipy“ se zaměřením na konkrétní produkty.

Podívejte se také:

Autor: pav

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video