PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2012: úspěšná bilance | e15.cz

PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2012: úspěšná bilance

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Úspěšný čtvrtý ročník slaví prestižní veletrh nejnovějších trendů a technologií v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb - FSDays 2012 (Prague Fire & Security Days 2012), který se poprvé uskutečnil v letňanském výstavním areálu PVA EXPO PRAHA ve dnech 18. – 22. září.

Termínovým a prostorovým souběhem s nejvýznamnějším stavebním veletrhem v České republice FOR ARCH a současně probíhajícími veletrhy FOR ELEKTRO, FOR THERM, Bazény & Sauny, SPA a FOR WASTE, se veletrh FSDays stal součástí podzimních stavebních veletrhů. „Propojení FSDays s veletrhem FOR ARCH a dalšími souběžně probíhajícími veletrhy přineslo FSDays širší cílovou skupinu návštěvníků, především z oborů stavebnictví – projektanti, architekti, stavební společnosti, development ve vztahu ke komplexní ochraně budov a objektů a prezentujícím se společnostem nové obchodní příležitosti,“ říká Aleš Beneš, ředitel společnosti Mascotte s.r.o., organizátora FSDays. Pozitivně tuto změnu, stejně tak jako atraktivní umístění výběrové přehlídky FSDays v rámci celého komplexu odborných stavebních veletrhů, hodnotí také sami vystavovatelé a návštěvníci.

Všechny současně probíhající veletrhy shlédlo celkem 69 357 návštěvníků, z toho pozvaní hosté, novináři, účastníci konferencí FSDays 2012 se zájmem o současné trendy a technologie nejen z oborů stavebnictví, ale především z oborů protipožární a bezpečnostní techniky v celkovém počtu 2.365 osob. Návštěvníky komplexu veletrhů zaujaly expozice vystavovatelů na čisté výstavní ploše 18 325 m² (hrubá výstavní plocha je 36 tisíc m²) a také atraktivní doprovodný program.

Pořadatelé veletrhu FSDays 2012 připravili spolu s odbornými partnery velmi zajímavé odborné konference, letos poprvé i s mezinárodní účastí, na témata – GAILEO pro bezpečnější dopravu, Bezpečí inteligentních budov a domácností a Požární ochrana datových center z pohledu technologií a legislativy. Součástí oficiálního, odborného programu FSDays 2012 byly také konference pořádané Ministerstvem dopravy ČR a Certifikačním institutem.

Záštitu FSDays 2012 poskytla řada významných organizací a institucí, jakými jsou Ministerstvo vnitra ČR, Hlavní město Praha, Ministerstvo dopravy ČR a Národní bezpečnostní úřad. Odbornými partnery, kteří spolupracovali i na přípravách celé akce, jsou ASIS International ČR, Cech EPS ČR, ORSEC, Orange Group, Asociace soukromých bezpečnostních služeb ČR, Městská policie Praha a Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video