James Bond, nový termín. Až duben 2021 | e15.cz

Premiéra nové bondovky se znovu odkládá. Zatím se počítá s jarem 2021

ČTK, snk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Nejnovější díl filmové série o britském superagentovi Jamesi Bondovi bude uveden do kin až příští rok. Producenti v pátek oznámili další několikaměsíční odklad premiéry. Nově je naplánována až na začátek dubna. Snímek Není čas zemřít se měl původně začít promítat už tento duben, kvůli pandemii COVID-19 ale byl na jaře termín přeložen na listopad.

Nyní tvůrci filmu "oznámili, že premiéra Není čas zemřít, 25. snímku v sérii o Jamesi Bondovi, bude pozdržena do 2. dubna 2021, aby mohl být představen v kinech po celém světě", informuje stručné prohlášení na oficiálním webu produkce. "Chápeme, že odklad bude pro naše fanoušky zklamáním, ale nyní se těšíme na to, že Není čas zemřít budeme moci sdílet příští rok," dodává příspěvek.

Hlavní roli neohroženého agenta 007 v novém snímku režiséra Caryho Fukunagy ztvárnil opět britský herec Daniel Craig. Pro něj to má být poslední účinkování v roli Jamese Bonda. Jeho úhlavního nepřítele si zahrál americký herec Rami Malek, držitel Oscara za roli Freddieho Mercuryho ve filmu Bohemian Rhapsody.

Autor: ČTK, snk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video