Projekt Čámovka nabízí prohlídku vzorového bytu | E15.cz

Projekt Čámovka nabízí prohlídku vzorového bytu

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ve čtvrtek 24. listopadu uspořádala developerská skupina Horizon Holding den otevřených dveří spojený s prohlídkou vzorového bytu v bytových domech Rezidence Čámovka na Praze 8. Zájem veřejnosti, především těch, kteří bydlí v blízkosti projektu, byl velký. Developer také připravil pro tuto akci dárek. Když zájemce podepsal na místě rezervační smlouvu, získal pět procent slevy z celkové ceny bytu. „Vzorový byt byl navržen a zařízen zejména s cílem předvést budoucím obyvatelům, že nevytváříme jen pouhé katalogové bydlení, ale opravdové místo pro život,“ řekla Soňa Tomášková, marketingová manažerka skupiny Horizon Holding.

Projekt zatím tvoří tři domy, k nimž v druhé fázi projektu, přibudou ještě další dva. Kromě samotných domů, které se nacházejí na ulici Čimická v Praze 8, je řešena celková urbanistická koncepce kolem objektů. Budoucím obyvatelům Čámovky bude k dispozici malé náměstíčko, prostory určené pro kavárny nebo obchody, zařízené dětské hřiště a také neprůjezdná zóna. Součástí projektu jsou podzemní parkoviště, cenově vycházejí podle velikosti na 250 nebo 280 tisíc korun bez DPH.

Samotné bytové jednotky mají velikost od 1 + kk až 4 + kk. Každý byt má samostatný balkón, terasu, byty v přízemí mají i předzahrádku. Celkem se v domech nachází 56 bytů, dvacet jich ještě čeká na svého nového majitele. Kolaudace těchto objektů bude v létě příštího roku.

Další fáze projektu začne růst v příštím roce a úplné dokončení projektu se plánuje na rok 2013. Developer Horizon Holding, skupina izraelských investorů, má za sebou v České republice dokončení komerčních a rezidenčních projektů. Například postavila rezidenční projekt v Praze- Kyjích, kde se prodalo přes 400 bytů, dokončila rekonstrukci 14podlažní kancelářské budovy v Praze-Vokovicích.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video