Projekt luxusního bydlení Procházkova 7 je po kolaudaci | E15.cz

Projekt luxusního bydlení Procházkova 7 je po kolaudaci

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Developerská společnost CRESCON dokončila rezidenční projekt komorního luxusního bydlení. Bytový dům s 8 exkluzivními byty vyrostl v atraktivní pražské čtvrti Podolí, v ulici Procházkova, jejíž jméno nese ve svém názvu – Procházkova 7. Projekt luxusního bydlení Procházkova 7 podle návrhu Ing. arch. Heidlera z architektonické kanceláře VHE je postaven v souladu se současnými trendy české architektury. Zároveň vychází z tradičního a ceněného funkcionalismu první republiky, jehož prvky transformuje soudobým způsobem. Respektuje okolní vilovou zástavbu a přesně zapadá do jedinečné atmosféry pražského Podolí.

„Náš předpoklad, že segment luxusního bydlení si zájemce vždy najde, se ukázal jako správný. Úspěch projektu a takřka 100% vyprodanost potvrzují, že kvalitní bydlení v atraktivní lokalitě je a vždy bude velmi žádané,“ říká Jan Jerie, ředitel společnosti CRESCON. A dodává: „Podolí jako tradiční rezidenční čtvrť Prahy 4 je velmi příjemnou a navíc investičně zajímavou lokalitou. Jedná se o čtvrť s ulicemi alejového typu se starší vilovou a činžovní zástavbou, se kterou koresponduje i architektura našeho projektu. V kombinaci s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností je Podolí právem velmi vyhledávaným místem k bydlení.“

Bytový dům Procházkova 7 je řešen jako solitérní objekt s pěti nadzemními podlažími, ve kterých je umístěno osm bytových a jedna nebytová jednotka. Byty jsou realizovány v dispozicích 3+kk a 4+kk a ve velikostech od 92,7 až po 119,9 metrů čtverečních. Ke každému bytu náleží prostorná terasa. V pátém ustupujícím podlaží se rozprostírá penthouse s rozlehlou střešní terasou nabízející krásný výhled do širokého okolí. V prvním nadzemním podlaží je situován byt 3+kk s přímým vstupem na soukromou zahradu, jedna nebytová jednotka a posilovna. Podzemní podlaží objektu je využito pro parkování a sklepní kóje.

Pro byty v projektu Procházkova 7 je typické propracované dispoziční uspořádání a precizní technické provedení, na které klade společnost CRESCON důraz u všech svých projektů. O vysoké kvalitě svědčí i standardy vybavení bytů od předních světových výrobců, například keramické a sanitární vybavení koupelen značky Villeroy & Boch, a autentické přírodní materiály, jakými jsou žulový obklad schodiště, dřevěné masivní podlahy a dřevěná okna, nebo klinkerový obklad na fasádě domu. Projekt Procházkova 7 se nachází ve stejnojmenné ulici na západním svahu nad Podolskou vodárnou, nedaleko Náměstí Hrdinů se zastávkou metra linky C. Pěšky se dá snadno zajít na procházku na Vyšehrad či k Vltavě. V dosahu je též plavecký bazén v Podolí či cyklistické stezky. Dobře dostupné jsou veškeré služby, obchody, ordinace lékařů i školy a školky. Projekt je již téměř vyprodán. Volná je poslední bytová jednotka v dispozici 4+kk s prostornou 60metrovou terasou, která je připravena k nastěhování. Prodej bytů zajišťuje sám developer pomocí vlastního obchodního oddělení.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video