První fáze projektu Zámecké zahrady je po kolaudaci | e15.cz

První fáze projektu Zámecké zahrady je po kolaudaci

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Developerská skupina Crestyl zkolaudovala pozemky a kompletní infrastrukturu s ulicemi, chodníky a osvětlením u všech 245 pozemků první etapy rezidenčního projektu Zámecké zahrady.

Ten se nachází v obci Vysoký Újezd západně od Prahy ve směru na Rudnou. Pozemky o rozloze od 909 do 3617 metrů čtverečních jsou rozděleny do jednotlivých čtvrtí tak, aby bylo dosaženo maximálního soukromí a členitosti projektu. Celkem sedm rezidenčních čtvrtí první etapy projektu je odděleno rozsáhlými zatravněnými prostory s dostatkem vzrostlých stromů a odpočinkových prostor. Každý pozemek má kompletní připojení na vodu, kanalizaci, plyn, elektřinu a optické kabely. Ve všech čtvrtích je vybudováno osvětlení, chodníky a komunikace, které jsou napojeny na hlavní silnici vedoucí k výjezdu z Rudné na D5.

„Rezidenční projekt Zámecké zahrady je unikátní svou koncepcí zaměřenou na sílící požadavky na bydlení ve vlastním domě v prostředí s dostatkem skutečné zeleně a kvalitním architektonickým zpracováním. Dnes už lidé nemají zájem o neosobní satelitní městečka bez zpracování venkovních ploch a meziprostor, a proto je tento projekt koncipován jako sedm samostatných čtvrtí s veškerou potřebnou infrastrukturou,“ řekl Michal Cach, ředitel prodeje skupiny Crestyl.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video