PSJ ve Stodůlkách připravuje projekt Byty Hůrka | E15.cz

PSJ ve Stodůlkách připravuje projekt Byty Hůrka

V pražských Stodůlkách se schyluje k zahájení výstavby nového developerského projektu PSJ, jenž ponese název Byty Hůrka. Bytový dům, jak název napovídá, vyroste v blízkosti stanice metra Hůrka, a nabídne 117 bytů ve třinácti podlažích.

Start jeho výstavby je plánován na červen letošního roku, přičemž od března 2011 bude možné tyto bytové jednotky rezervovat či rovnou zakoupit. Nový bytový dům se bude skládat ze dvou výškou i hmotou odlišených částí, které spolu budou tvořit neoddělitelný celek propojený společnými podzemními garážemi. Na zastavěné ploše 1863 metrů čtverečních vyroste 117 bytů s celkovou rozlohou 7045 metrů čtverečních. Pouze šest bytových jednotek bude mít dispozice 1+kk, bytů 3+kk bude 37 a převažovat bude dispozice 2+kk – celkem půjde o 74 bytů. Ve třech podzemních podlažích vznikne 118 parkovacích míst a nezbytné technické zázemí. Konstrukčně půjde o železobetonový monolitický skelet. Stavba předpokládá dokončení v říjnu 2012.

#####Infrastruktura na velmi dobré úrovni

Velkou předností projektu Byty Hůrka je jeho umístění. V dochozí vzdálenosti od budoucího bydlení, nyní tedy pouze od pozemku, majitelé naleznou veškerou občanskou vybavenost a zdravotnické zařízení. Ocení blízkost metra, centra Stodůlek, škol, přírody v podobě Centrálního parku, sportoviště nebo obchodních domů. V základním vybavení bytového domu je nastavena vysoká kvalita standardů vnitřního vybavení a systém klientských změn orientovaný na potřeby zákazníka.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!