RE/MAX Česká republika spouští cenové mapy | E15.cz

RE/MAX Česká republika spouští cenové mapy

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pracovníci RE/MAX Česká republika si dali za cíl vytvořit reálné cenové mapy po vzoru velice dobře fungujícího systému MLS, který využívají makléři v USA a Kanadě. Cenové mapy budou sloužit jak makléřům, tak i klientům.

#####Mapy by měly obsahovat i skutečně dosažené ceny

Z cenových map, které jsou na internetu volně dostupné, většinou zjistíte jen to, za kolik se daná nemovitost nabízela, nikoli za kolik se prodala. Z cenových map RE/MAX se makléř a tím pádem i klient dozví, za kolik se daná nemovitost prodala a za kolik se původně nabízela, ale stejně tak, jak rychle se prodala, jaká měla specifika, kde se přesně nacházela, v jakém se prodávala stavu a mnoho dalších informací.

„Od začátku si stojíme za tím, že nám jde především o kvalitu poskytovaného servisu klientovi. Díky našim cenovým mapám budou mít zákazníci konečně dostatek relevantních informací o reálné tržní hodnotě svých nemovitostí a nebudou odkázáni na studium nabídkových cen na internetových portálech,“ říká David Krajný. Z počátku budou RE/MAX cenové mapy dostupné zákazníkům v podobě poradenských služeb makléřů sítě RE/MAX. „Do budoucna chceme základní informace o prodejních cenách v České republice uveřejňovat na našich webových stránkách,“ dodává David Krajný.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video