Řidič bez řidičáku s autem bez technické havaroval u Teplic nad Bečvou | E15.cz

Řidič bez řidičáku s autem bez technické havaroval u Teplic nad Bečvou

nad

Share on Facebook Messenger
Řidič se podíval pod volant a než se nadál, skončil zaklíněný mezi stromy. Nehoda se stala v Teplicích nad Bečvou. Řidič a spolujezdci skončili v hranické nemocnici. Řidič neměl řidičák a auto nemělo technickou.

V neděli 8. listopadu ve dvě hodiny ráno jel šestatřicetiletý řidič s vozem Opel v Teplicích nad Bečvou od nádraží ČD k mostu přes řeku Bečvu. Podíval se pod volant a přitom strh řízení vlevo. Když to zjistil, strhl volant vpravo a ve smyku se s autem zaklínil mezi stromy, které lemují svak k řece.

Posádka vozu skončila v hranické nemocnici. Řidič i devatenáctiletý spolujezdec z předního sedadla havárii odnesli lezhkým zraněním, osmnáctiletý spolujezdec ze zadního sedadla měl zlomenou nohu, léčit se bude čtyři měsíce.

Ukázalo se, že řidič nemá řidičák a auto nemá platnou technickou prohlídku. Škoda na vozidle je dvacet tisíc korun.

Řidič je podezřelý z trestných činů ublížení na zdraví a řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění a hrozí mu až pět let vězení.

Autor: nad

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.