Sauna jako dominanta vaší zahrady | E15.cz

Sauna jako dominanta vaší zahrady

ZDROJ: saunujeme.cz
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Trendem poslední doby se stávají venkovní saunové domky, které poskytují nezapomenutelné zážitky při saunování. V mnoha případech již není možné umístit saunu z prostorových důvodů dovnitř domu a venkovní saunový domek je v tomto případě to jediné řešení, které vám umožní si saunu bez omezení pořídit a užívat. Mnoho našich klientů však již řeší venkovní saunu jako prvotní řešení, protože vám venkovní sauna poskytuje například krásný výhled do zahrady nebo k bazénu.

V dnešní době je možné venkovní saunu pořídit i v moderním provedení, které bude dobře zapadat do moderního exteriéru a k moderním domům dnešní doby.  Ve firmě Saunujeme s.r.o. se zaměřujeme na toto moderní pojetí venkovních saun a již mnoho klientů si ověřilo, že venkovní sauna může být opravdu pěkný doplněk moderní i klasické zahrady. Nabízíme venkovní plášť z klasického širokého cedru, thermo Abachi, které se dá velmi dobře natírat například do šedé barvy, nebo sibiřského modřínu, který přirozeně šedne, popřípadě se dá také natřít širokou škálou tónovaných olejů.

Velkým trendem dnešní doby je prosklení, například celé přední stěny sauny, sklo je velmi odolné, kalené a lze ho vybrat i v barevných variantách – šedé, bronzové nebo černé. K tomuto účelu jsme zařadili do naší nabídky produkt venkovní sauny, saunu PINEA, která má celou přední stěnu prosklenou a vstup z boku sauny. Venkovní sauna PINEA patří mezi naše nejprodávanější sauny.

Autor: saunujeme.cz

Pokud vám nestačí jen samotná sauna, můžete si vybrat saunu s odpočívárnou nebo předsíní. Samozřejmostí je i nabídka venkovních ochlazovacích kádí.

Společnost SAUNUJEME s.r.o. má svůj showroom v Kolíně a celý výrobní proces vzniká v nedaleké Kutné Hoře. Díky tomu, že si vše vyrábíme, můžeme klientům nabídnout nespočet nadstandardních řešení a velikostí saun, zde se meze nekladou. Navštivte naše stránky www.saunujeme.cz a stáhněte si ceník venkovních saun a příslušenství. Naše ceníky jsou k dispozici bez registrace nebo zdlouhavého procesu poptávky a nabídky, zkrátka chceme být našemu klientovi stále blíže.

Autor: saunujeme.cz

Těšíme se na kontakt s vámi a rádi pro vás vyrobíme a nainstalujeme nejen venkovní saunu, ale i interiérovou vestavěnou finskou nebo BIO saunu, infrasaunu, parní kabinu nebo i celé řešení vašeho domácího nebo veřejného wellness.

Váš tým společnosti SAUNUJEME.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video