Slavia má kouče, Sigma bod | E15.cz

Slavia má kouče, Sigma bod

Michal Petrouš dál zůstává trenérem Slavie Praha
Michal Petrouš dál zůstává trenérem Slavie Praha
• 
ZDROJ: ctk/Vit Simanek

map

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ačkoli fotbalisté Slavie neuspěli v dalších zápasech a ze sedmi utkání mají šest bodů, trenér týmu Michal Petrouš odvolán nebude. Uvedl to generální ředitel Slavie Miroslav Platil v rozhovoru pro deník Sport, který klub uveřejnil i na svém webu.

Vedení Slavie dalo realizačnímu týmu ultimátum, jež však tým nesplnil. Porážka v Jablonci a domácí remíza s Duklou znamenaly další ztráty. Slavia nepřesvědčuje ani herně. Proti Dukle neměla jedinou brankovou příležitost. Přesto Platil odvolání Petrouše odmítl. Uvedl však, že ke změnám v realizačním týmu dojde. Nejspíš tak budou odvoláni asistenti. Zároveň Platil prohlásil, že bez ohledu na umístění zřejmě Petrouš ve funkci skončí po sezoně.

Sedmé kolo znamenalo také první plusový bod pro Olomouc. Sigmě bylo kvůli korupci odečteno devět bodů, a tak fotbalisté dosud získanými body jen smazávali manko. Po remíze s Libercem si připsali do tabulky první bod. Přesto nebyl trenér Zdeněk Psotka spokojen. Soupeř totiž hrál v deseti. „Nehráli jsme vůbec dobře, především po vyloučení Nezmara. V soubojích jsme ztráceli spoustu míčů, neměli jsme ani ty odražené. Liberec měl mnoho šancí a bod vezeme jen díky brankáři Zlámalovi,“ citovala ČTK olomouckého kouče.

Ani příchod nového trenéra Františka Cipra zatím nepřinesl lepší výsledky Českým Budějovicím. Po bezbrankové remíze s Ostravou Jihočeši znovu nevstřelili gól. Tentokrát prohráli na hřišti Slovácka. „Bohužel v poslední době je naším osudem, že nedáme gól. Zatímco soupeř dá ze tří šancí dva góly, tak my nedáme nic,“ litoval Cipro. České Budějovice získaly ze sedmi zápasů jediný bod.

Autor: map

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video