Výstavba apartmánů Medvědín ve Špindlerově Mlýně pokračuje | e15.cz

Výstavba apartmánů Medvědín ve Špindlerově Mlýně pokračuje

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Developerská společnost UBM pokračuje ve výstavbě projektu apartmány Medvědín ve Špindlerově Mlýně. Generální dodavatel stavby Metrostav nyní provádí zemní práce a betonáž základové desky suterénu. Apartmány Medvědín se nacházejí v těsné blízkosti dolní stanice sedačkové lanovky lyžařského areálu a nabízejí 108 apartmánů s výhledy na krkonošské hřebeny i nedaleké sjezdovky, oznámil developer. Předpokládané předání dokončených apartmánů do užívání klientům je plánováno v druhé polovině 2014.

Čtyři nízkopodlažní objekty s horskými apartmány, jejichž architektonický styl pochází z renomovaného studia ADNS, jsou citlivě zasazeny do tamního prostředí. Architektura projektu respektuje typické místní materiály a klade důraz zejména na funkčnost interiérů a vysoké realizační standardy. Apartmány jsou dispozičně řešeny od jednopokojových až po čtyřpokojové s výměrami od 34 m2 do 143 m2. Balkóny a sluneční terasy s předzahrádkami budou vybízet k venkovnímu posezení a relaxaci s výhledy na Svatý Petr, Medvědín a Kozí hřbety. Ke každému apartmánu patří sklep umístěný v suterénu, kam jsou rovněž situována parkovací stání. Hlavní recepce je umístěna ve společných částech komplexu. Jednotlivé objekty mezi sebou vytvářejí vnitřní prostor s prvky zahradní architektury vhodný k odpočinku i sportovním aktivitám. Vzhledem k celoroční nabídce outdoorových aktivit ve Špindlerově Mlýně a jeho okolí jsou Apartmány Medvědín vhodnou destinací pro víkendové pobyty, dovolenou, ale také dobrou investiční příležitostí.

UBM patří k renomovaným rakouským developerským společnostem. Na realitním trhu je již od roku 1873 a její akcie jsou obchodovány na vídeňské burze. UBM realizuje své projekty v 16 zemích západní, střední a východní Evropy. Působí v oblasti developmentu, architektury, projekční a stavební činnosti, marketingu, prodeje i zajišťování správy nemovitostí. Vedle rezidenčních projektů připravuje a realizuje také multifunkční a obchodně administrativní centra, hotely či průmyslové objekty.

UBM Bohemia působí na českém trhu od roku 1992. Mezi již uskutečněné projekty patří Rezidence Zvonařka v Praze na Vinohradech s 220 byty, multifunkční projekt Anděl City na pražském Smíchově, který na 125.000 m2 plochy zahrnuje 202 bytů, kanceláře, obchody, restaurace, multikino se 14 sály, design hotel Andel`s, hotel Angelo a administrativní budova Darex na Václavském náměstí. V Brně společnost realizovala nákupní centrum Velký Špalíček.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery