Začal měsíc neziskového sektoru | E15.cz

Začal měsíc neziskového sektoru

Asociace NNO LK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V liberecké knihovně je výstava o neziskových organizací. Chystá se také ples neziskovek.

Na únor připravila Asociace NNO Libereckého kraje a řada jednotlivých neziskových organizací v kraji akce do společné kampaně Měsíc neziskového sektoru, který v Libereckém kraji probíhá jako součást celorepublikové kampaně Týdny pro neziskový sektor (Partnertství v regionech) v měsících únoru - březnu 2010.

Koordinátorem a iniciátorem celé kampaně a několika společných akcí v Praze je Asociace NNO ČR. V jednotlivých krajích vznikají společné akce, dohody krajských uskupení NNO o spolupráci s kraji, partnerství na akcích a projektech s dalšími subjekty veřejné správy i podnikatelského sektoru, konají se setkání, diskuse, semináře i výměna informací a zkušeností, akce jednotlivých aktivních neziskovek pro členy, klienty i veřejnost. Liberecká krajská knihovna nabízí od 2. do 24. února výstavu Neziskové organizace - Váš pomocník rádce a partner + několik doprovodných akcí. Zveme Vás tedy k návštěvě či spolupráci, pracujete-li i Vy v některé z neziskovek. Případně přijďte 20. února na ples neziskovek do Centra Babylon - wiz www.annolk.cz nebo www.kvkli.cz.

Autor: Asociace NNO LK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.