Daniel Novák: Konečné řešení | E15.cz

Daniel Novák: Konečné řešení

Vila v pražských Strašnicích, kterou Vratislav Mynář koupil od Romana Janouška
Vila v pražských Strašnicích, kterou Vratislav Mynář koupil od Romana Janouška
• 
ZDROJ: ctk

Daniel Novák

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Svůj byznys právě rozjíždí nová realitní kancelář. V lukrativních lokalitách zprostředkuje výhodné koupě velmi zajímavých nemovitostí. Za bezkonkurenční ceny a s jistotou slušného zhodnocení. Kontakt: Kancléř kanceláře prezidenta republiky Vratislav Mynář, Pražský hrad, 119 08 Praha 1, mail: vratislav.mynar@hrad.cz.

Z některých radnic v Praze zaznívají hlasy, které proti minulé dekádě vypadají jako z Marsu. Například v Praze 11 se politická mrtvola Dalibora Mlejnského musí obracet v hrobě při slovech svého bijce a nástupce ve starostovském křesle Jiřího Štylera. Ten se neváhal tvrdě opřít do primátorčina náměstka Matěje Stropnického, jinak považovaného téměř za ultralevičáka.

Nové pražské vedení se prý přístupem k horkému tématu pražských stavebních předpisů nedistancovalo od „developersko-mafiánského prostředí bémovské éry“. Naopak šéf jedenáctky chválí ministerstvo pro místní rozvoj, že novou verzi předpisů prosazovanou rovněž developery smetlo ze stolu a ministryni Šlechtovou vyzval k udržení kurzu. Mela bude.

Nalijme si čistého vína. Samurajské venčení prasat a psů u mešit a bojkot kebabů už nestačí. Jedinou odpovědí na masakr v Paříži je zákaz všeho muslimského a povinnost muslimek chodit venku zásadně s hlubokým výstřihem a v kraťounkých sukýnkách. Vypálení mešit, označení oděvů hvězdou s půlměsícem a konečné řešení budou následovat. Ukažme jim, že tady fanatismus nemá místo!

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video