Jana Havligerová: A volit budeme... | E15.cz

Jana Havligerová: A volit budeme...

ČMKOS (archivní foto)
ČMKOS (archivní foto)
• 
ZDROJ: profimedia.cz

Jana Havligerová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Odboráři jdou na zteč. Tedy ne že by snad chtěli na oltář vlasti položit vlastní životy. Jen se pokoušejí dát nůž na krk politickým stranám stejně jako budoucí i současné vládě. Buď splníte naše požadavky, nebo... Dál následuje jen prohlášení o prohlášení budoucím. Tím má být doporučení lidem, koho mají volit.

Ale to už tady bylo i před minulými volbami a jméno konkrétní strany nepadlo. Že mají odbory blízko k levici, je známo. Stejně dobře lze odhadnout, že jmenovité doporučení nedají ani nyní. Jiné je jen to, že do voleb se žene více subjektů s levicovým a populistickým programem. Skrytá licitace mezi ČSSD, SPOZ a KSČM by se tedy mohla vyplatit. Koneckonců také v Rusnokově kabinetu v demisi sedí hned několik lidí odhodlaných ucházet se o hlasy voličů. I oni pozorně naslouchají tepu doby. A finále vládního schvalování rozpočtu na příští rok je na dohled.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.