SME: S kolou na Gorilu | E15.cz

SME: S kolou na Gorilu

Rober Fico
Rober Fico
• 
ZDROJ: ctk

SME

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Coca-Cola má štěstí. Poté, co s ní byl léta spojen obraz červeného Santa Clause, našla nyní novou tvář v Robertu Ficovi.

Možná ji v posledních dnech na všech fotografiích pije jen kvůli nedostatku kofeinu, ale mnozí v tom snadno uvidí i odkaz na Gorilu a Ficovu objednávku v konspiračním bytě Penty, kde měl popíjet právě kolu. Důvodů obávat se, zda bude Gorila za nové vlády vyšetřena, je ovšem víc. Za prvé, Fico stále není ochoten odpovědět na otázku, zda v bytě někdy byl. Jestliže nejdůvěryhodnější politik odmítá říci jasné ano, či ne, nesvědčí to o chuti věc řešit. Je to ostatně přirozené. Pokud by se Gorila potvrdila, měl by problém i Smer, který měl dostávat černé peníze. A pokud by se vyvrátila, tak by se částečně očistila i pravice, o což Fico nemá žádný zájem. Navíc tvrdě přitlačit na politické soupeře v tuto chvíli není ve Ficově zájmu. Stíny podezření, spisy nabité obviněními na webu, frustrace, že nikdo nebyl potrestán, to je to pravé.

Autor: SME

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.