Zápisník Marka Schwarzmanna: Plodný víkend | E15.cz

Zápisník Marka Schwarzmanna: Plodný víkend

Marek Schwarzmann

Marek Schwarzmann

Tak se nám přes víkend na těch internetech zase urodilo. Ze Spojených států nás třeba obohatil jistý hudební producent, který sestřihal pár vyjádření prezidentského kandidáta Donalda Trumpa o ženách (tipujete správně, nešlo o lichotky) a přidal k nim trochu toho basového „ducání“.

 Ať to člověk poslouchá sebevíc, dochází k jednoznačnému (vlasteneckému) závěru: předloňskému remixu „k*nda“ z českého prostředí se jen tak něco nevyrovná. Ani hvězdný producent ze zámoří. A navíc k tomu můžeme dát hotový prezidentský punc.


Další postřeh, který po víkendu člověku tane na mysli, je fakt, že v Česku nevěříme umělcům. Při pohledu na výsledky voleb do Senátu se zdá, že dotyční sehráli jen jakousi roli. Těžko specifikovatelnou a těžko v kontextu jejich dosavadního angažmá pochopitelnou či vysvětlitelnou. Ale byli tam. A to je, troufám si tvrdit, docela dobře. Alespoň dostali šanci vyniknout jejich protikandidáti. Zůstali jen sportovci, kterým, patrně z přesvědčení, že když dřeli celý život pro výsledky, mohli by dřít i pro ty státní, ještě někdo věří. Nezbývá než doufat, že pokud uspějí „podají životní výkon“.


Máte rádi horory? Zajeďte si do Rakouska. Podle místních médií tam špačci páchají opilecké orgie: sezobávají zkvašené ovoce a pak ani nedokážou letět rovně. Naposledy tak zastavili provoz na dálnici A2, když „jako v hororu naráželi do projíždějících vozů“. Ještěže nekandidovali. Nebo bohužel?

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.