Zápisník Pavla Otta: Hurá na prasata | E15.cz

Zápisník Pavla Otta: Hurá na prasata

Pavel Otto

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Konečně jsme odhalili vnitřního nepřítele, když ministr vnitra Milan Chovanec nechce pustit do Česka žádné uprchlíky.

Za týden intenzivního lovu se myslivcům v okresech Uherské Hradiště a Hodonín podařilo postřílet na 450 divokých prasat. U žádného z nich sice testy neprokázaly onemocnění africkým morem, ale to je jedno. Nakazit se mohli. Nejdůležitější je to, že se v praxi osvědčil Chovancův záměr mysliveckých a dalších z ozbrojených občanů složených dobrovolných milicí. Tedy zatím hlavně na Zlínsku.

 

Na sociálních sítích se objevují názory, zda by klip o skautském přátelství Pavla Bělobrádka a Petra Gazdíka nemohli po rozpadu koalice lidovců a hnutí STAN převzít Miroslav Kalousek s Martinem Bursíkem. Kdo ten klip viděl, asi mu začne cukat v koutcích při představě, jak šéfové TOP 09 a Liberálně ekologické strany odhodlaně skotačí v kraťasech.

 

Cesty prezidenta Miloše Zemana po krajích prý mohou být součástí kampaně před volbou hlavy státu a měly by být proto zahrnuty do 50milionového limitu platného pro všechny kandidáty. Stojí za to připomenout, že jen pohoštění Zemana a jeho početného a zřejmě věčně hladového doprovodu přišlo loni regiony na více než tři miliony korun. A to se Zeman jako správný papaláš občas nechává dopravovat armádním vrtulníkem, což také není zadarmo.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.