Lucie Teisler: Šéfem v časech „korony“ – chtějte výsledek, ne proces | E15.cz

Lucie Teisler: Šéfem v časech „korony“ – chtějte výsledek, ne proces

7. dubna 2020 • 13:00

Jak zvládnout manažerskou roli v dnešních dnech, kdy většina mých lidí pracuje z domova?

Chtějte výsledek, ne proces, naslouchejte pocitům svých lidí. Potřebují to. A vy potřebujete mít své lidi v dobré kondici více než kdy jindy. Global Leadership Summit měl pravděpodobně k dispozici křišťálovou kouli, když předpověděl, že 60 procent zaměstnanců bude v roce 2020 pracovat vzdáleně. I když je smutné že se tento proces urychlil za tak dramatických okolností.

Pro řadu zaměstnanců globálních firem je práce ve virtuálních týmech dennodenní chleba. To, co však nikdo nezažil, je především psychické vypětí, které je s touto situací spojené právě nyní. Pojďme se na současnou situaci podívat zcela prakticky.

Přístup k veškerému digitálnímu obsahu

Předplatit E15 Premium

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Investujte jako miliardáři

Koupit? Prodat? Investovat? Akcie, zlato, eura, dolary, exotické měny, bitcoin, pozemek, investiční byt, obrazy, fondy, forex , dluhopisy, start-up… Poraďte se s odborníky, kteří se starají o peníze miliardářům VIP Investiční poradna na e15.cz/premium

Své otázky posílejte pomocí formuláře na této stránce, snažte se popsat svůj problém co nejpřesněji. My je odborníkům předáme a odpověď zveřejníme bez vašich osobních údajů.

Disclaimer:

Informace obsahující názor, prognózu nebo úvahu redakce, konkrétní fyzické osoby (včetně, nikoli však výlučně poradců zaměřených na konkrétní obor), právnické osoby nebo jakékoli jiné osoby, nepředstavuje pokyn, doporučení nebo radu uživateli této stránky (dále jen „Uživatel“) a Uživatelé nejsou žádným způsobem vyzýváni k jejich respektování, ani nepředstavuje nabídku na poskytnutí jakékoli služby nebo na realizaci jakéhokoli obchodu. Takto publikované informace jsou adresovány široké veřejnosti a neberou v potaz osobní ani ekonomickou situaci, záměry a očekávání konkrétních Uživatelů a nemohou samy o sobě, ani ve spojení s jinými informacemi publikovanými v rámci Služby být podkladem pro kvalifikované rozhodnutí Uživatele nebo jakékoli jiné osoby a nemohou nahradit vlastní úvahu nebo konzultaci s odborníkem v dané oblasti. Takto publikované informace se zpravidla vztahují k situaci v místě a čase, kdy byly publikovány a provozovatel této stránky (dál ejen „Provozovatel“) není povinen je aktualizovat nebo měnit v souvislosti se změnou okolností ani z jakéhokoli jiného důvodu. Provozovatel neodpovídá za škodu ani za jakoukoli jinou ztrátu způsobenou jednáním Uživatele nebo jakékoli jiné osoby na základě publikované informace.