Tyto smartphony přinášejí elegantní design a perfektní fotoaparáty

Zdroj: vivo

Společnost vivo přinesla těsně před létem do prodeje dva nové dostupné modely střední třídy, V40 a V40 Lite, které jsou vybavené špičkovými technologiemi, jež vás překvapí svou kvalitou a výkonem. Zároveň s nimi vystoupíte z davu, nabízí totiž elegantní a luxusní design.

Mistr portrétů

Model vivo V40 je skutečnou revolucí v oblasti mobilní fotografie u střední třídy. Tento telefon je výsledkem globální spolupráce se společností ZEISS, která je známá svou precizností a kvalitou ve výrobě profesionálních objektivů. Na zadní straně telefonu najdeme dvojici 50MP fotoaparátů. Tyto fotoaparáty zajišťují věrné barvy, ostré detaily a vysoký jas snímků, což ocení nejen amatérští fotografové, ale i ti náročnější. Selfie kamera o rozlišení 50MP s ultraširokým objektivem vám umožňuje snadno zachytit nejen sebe, ale i své přátele, a to vše v perfektní kvalitě. Pro perfektní nasvícení za jakýchkoliv podmínek slouží inovativní světelný prstenec Aura Light, který nabízí měkké, prostorové světlo s nastavitelnou barvou. S ním se i nezkušený fotograf promění v profesionálního tvůrce portrétů.

S novinkou se zároveň nemusíte stydět předvést v jakékoliv společnosti. Pro konzervativnější uživatele je tu nenápadná, distingovaná a elegantní černá varianta, skutečnou parádu ale uděláte s výraznější fialovou barvou. Obě varianty vhodně doplňují velmi tenké tělo telefonu, elegantní kovový rámeček a velmi jemný AMOLED displej s vysokou svítivostí. Samozřejmostí je pak použití kvalitních materiálů a díky nim i vysoká odolnost telefonu, který se s certifikací IP68 nezalekne vody a ni prachu a s krycím sklem Schott se skutečně nemusíte bát vysoké odolnosti i na cestách nebo v terénu.

Velké úložiště o kapacitě až 512 GB navíc nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše fotografie, videa, aplikace a další soubory. Rychlé 80W nabíjení FlashCharge a opravdu bohatá baterie s kapacitou 5500 mAh zajišťují, že vám telefon vydrží po celý den, i při intenzivním používání.

vivo

Dostupný elegán

Ve stejném duchu se nese i dostupnější sourozenec vivo V40 Lite. Ten přináší 50MP fotoaparát se snímačem Sony IMX882, který je rozhodně nadstandardem ve své třídě. Taktéž V40 Lite se chlubí nasvětlovacím prstencem Aura Light pro perfektní portétní fotografie, AMOLED displejem, velmi tenkým tělem, kvalitním zpracováním, vysokou odolností a třeba i obrovskou kapacitou baterie, díky které budete vždy připojeni a připraveni zachytit každý okamžik.

Opravdu excelentní je pak V40 Lite v otázce designu. Novinka je dostupná ve dvou provedeních, krémově bílé a tmavě hnědé. Obě přinášejí do vaší kapsy úplně odlišné pojetí moderního, luxusního smartphonového designu. Bílá Dreamy White zaujme jemnými motivy připomínajícími zasněžené vrcholky hor. Hnědá Classy Brown naopak sází na zajímavé kontrastní provedení hrubé textury s odlišným pruhem po pravé straně zad a díky inspiraci luxusními koženými výrobky perfektně doplní například distingovaný oblek na večerní zábavu nebo pro pracovní jednání.

Ať už si vyberete vivo V40 nebo V40 Lite, oba modely představují vynikající volbu pro ty, kteří hledají kombinaci špičkového fotografického vybavení, vysokého výkonu a stylového designu. Vivo V40 je dostupné ve dvou variantách paměti od 12 499 korun. Dostupnějšího sourozence vivo V40 Lite pak můžete koupit za 8 999 korun.