K dokonalé péči o zevnějšek vám od teď bude stačit jediný strojek | E15.cz

K dokonalé péči o zevnějšek vám od teď bude stačit jediný strojek

ZDROJ: PANASONIC CZECH REPUBLIC, s.r.o.
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Přetéká vaše skříňka v koupelně nejrůznějšími zastřihovači a dalšími zkrášlovači, bez kterých distingovaná mužnost snadno vybledne? Možná je načase poohlédnout se po moderním přístroji, který se o vás postará komplet. Přesně takové myšlenky pravděpodobně měli i inženýři japonské společnosti Panasonic, když navrhovali přístroj, který dost možná brzy změní náhled na péči o pánské tělo.

Panasonic Multishape, nová vlajková loď mezi multifunkčními holicími strojky, totiž dokáže nahradit hned několik koupelnových gadgetů, bez kterých si moderní gentleman nedokáže představit svou každodenní rutinu.

Autor: PANASONIC CZECH REPUBLIC, s.r.o.

Nejnovější vynález od Panasonic totiž sám o sobě nahradí nejen vaše shavery a trimmery s nejrůznějšími nástavci, ale třeba i zastřihovače chloupků v uších a nosu a dokonce i sonický zubní kartáček. Celkem praktické, že? To vše v kvalitním provedení, které přímo vybízí ke kompaktnímu cestování, ale ostudu rozhodně neudělá ani v pohodlí domova, kde jsou nároky na kvalitní úpravu obličeje nekompromisní. Moderní muž, který chce být stylový a připravený na každou příležitost, konečně dostává do ruky jediný přístroj, který se postará o oholení, vytvarování vousů i o zubní hygienu.

Autor: PANASONIC CZECH REPUBLIC, s.r.o.

Nový koncept Multishape obnáší nejen praktičnost a pohodlí, ale obnáší také ekologický aspekt. Kromě úspory místa se totiž nabízí také otázka – kolik různých přístrojů s různými bateriemi vlastně potřebujete vlastnit, když se o všechny pánské potřeby dovede postarat jediný gadget? Co se týče udržitelnosti, Panasonic právě udeřil hřebíček na hlavičku. Pokud jste muž, pro kterého je důležitá aura a vyzařování – a zároveň mu záleží na nejmodernějších technologiích a ekolologickém otisku svého života – možná je toto nové modulární řešení péče o obličej právě pro vás.

Autor: PANASONIC CZECH REPUBLIC, s.r.o.

Více o novém strojku Multishape si přečtěte ZDE.

 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery