Lockdown před rokem a dnes. Od kulky do hlavy k dramatům, která už nikoho nedojímají | E15.cz

Lockdown před rokem a dnes. Od kulky do hlavy k dramatům, která už nikoho nedojímají

Události Luďka Staňka

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Od vypuknutí celosvětové pandemie nového typu koronaviru uplynul už rok a během této krátké doby stihl COVID-19 obrátit život každého z nás. Pojďte se s námi podívat, co jsme v naší zemičce řešili před rokem.

Zatímco dnes každý dobrý český občan nadává na lockdown a stěžuje si, že nemůže cestovat mezi okresy a taková totalitní represe tu nebyla ani za komunistů, přesně před rokem vesničané s vidlemi v rukou vyháněli Pražáky z chalup a nadávali, že lidé mohou trajdat mezi okresy a roznášet koronavirus, jak se jim zachce.

A zatímco dnes je z porušování opatření tak trochu celonárodní sport, před rokem Češi chtěli volat na každého, kdo se podle nich choval v době pandemie nezodpovědně, policii a spoluobčanům dokonce vyhrožovali i smrtí. 

Více o tom, jak to v Česku vypadalo před rokem se dozvíte v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv.

Autor: Události Luďka Staňka

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.