Co týden dá: Do Českých Budějovic na Zemi živitelku | E15.cz

Co týden dá: Do Českých Budějovic na Zemi živitelku

ilustrační foto
ilustrační foto
• 
ZDROJ: 7 David Tesar

nes

Dnes se koná mimořádné zasedání Rady OSN pro lidská práva k Sýrii na žádost Evropské unie, Spojených státu amerických a arabských zemí.

úterý

V New Yorku proběhne soudní stání s bývalým ředitelem Mezinárodního měnového fondu Dominiquem Straussem-Kahnem, který je obviněn z pokusu o znásilnění hotelové pokojské.

středa

V pražských Žlutých lázních se bude od 18. hodiny konat slavnost k 20. výročí nezávislosti Ukrajiny, bývalé součásti Svazu sovětských socialistických republik.

čtvrtek

Na výstavišti v Českých Budějovicích začíná 38. mezinárodní agrosalon Země živitelka. Na výstavu zavítá také prezident Václav Klaus, který si prohlédne expozice vystavovatelů a předá certifikát národní značky kvality Klasa. Agrosalon potrvá do 30. srpna.

pátek

Zástupci krajů budou jednat s vládou o plánovaném krácení dotací krajům na objednávání regionální železniční dopravy.

sobota

Italský spisovatel Umberto Eco převezme na ostrově Santo Stefano (Itálie) Paveseho cenu za svůj nový román Pražský hřbitov.

neděle

Dostihové závodiště v Praze Chuchli se večer rozzáří s třetím ročníkem ohňostrojů a zvláštních efektů Pyrofest. Doprovodný program bude probíhat už od 11 hodin.

Autor: nes

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.