Muž hledaný kvůli vraždě Kuciaka spáchal sebevraždu, píše slovenský deník | E15.cz

Muž hledaný kvůli vraždě Kuciaka spáchal sebevraždu, píše slovenský deník

 Ján Kuciaka a jeho snoubenka Martina Kušnírová
Ján Kuciaka a jeho snoubenka Martina Kušnírová
• 
ZDROJ: ČTK

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Muž z policejního portrétu, který v září zveřejnila slovenská prokuratura v souvislosti s vyšetřováním vraždy novináře Jána Kuciaka, spáchal ve středu sebevraždu. Napsal to slovenský list Nový čas. Podle deníku byl muž ve skupině osob, které policie zadržela při raziích proti podezřelým z vraždy Kuciaka a jeho partnerky a které kriminalisté později propustili.

Nový čas uvedl, že mužem z policejního portrétu byl čtyřiadvacetiletý Ronald R. Kriminalisté ho zadrželi spolu s jeho matkou, kterou deník označil za přítelkyni jednoho z obviněných v případu vraždy Kuciaka a jeh přítelkyně Martiny Kušnírové.

Při zmiňovaných raziích policisté zadrželi také čtyři osoby, které následně obvinili z únorové vraždy Kuciaka a jeho přítelkyně. Z dosud zveřejněných informací vyplývá, že mezi obviněnými není skutečný objednavatel vraždy a nebyl mezi nimi ani Ronald R.

Kuciakovu vraždu si podle dřívějších nepotvrzených informací slovenských médií objednal podnikatel Marian Kočner, který je ve vazbě pro ekonomickou kriminalitu. Policie dříve v tomto týdnu podnikla razie v Kočnerových objektech, což bez bližších podrobností zdůvodnila vyšetřováním násilné trestné činnosti.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video