Taje asijského sexu

Zdroj: Ženy - E15

Sex na asijský způsob je jiný. Pro Asiaty je milování uměním, kterému je třeba se neustále učit po celý život.

Pro asijské milování je charakteristický klid, rozvaha a vychutnávání. Řídí se zásadou, že pokud má sex přinášet radost, musí být na něj vynaložen dostatečný čas a prostor, protože jen tak se zapojí do milování všechny smysly a všechno to umění, kterému se člověk učí po celý život.

Podle Asiatů je sex všelékem- přináší nejenom uspokojení tělu, ale také duši. Milování sebou nese lásku, zahání smutek a přináší pozitivní náladu. Tomu všemu Asiaté věří, proto věnují umění lásky tolik času.

Láska musí být otevřená, hravá, něžná a není zde prostor pro stud. Partneři si musí věřit a nesmí být před sebou uzavření. Milenci spolu čtou a studují knihy o sexu, mluví mezi sebou o všem, co se milování týká.

Velký prostor se věnuje líbání a polibkům. Pro Asiaty neznamená líbání jen druh vzrušení,ale věří v sílu dechu a také v tom, že při polibcích proudí do těla toho druhého život. Polibky také ochutnávají a vychutnávají každičký záhyb partnerova těla. Nevynechávají ani prsty u nohou, které cucají a okusují tak jako prostor mezi jednotlivými prsty, pupek a genitálie. Vzájemně si ústy vyměňují tekutiny, pijí si z klína nebo pupíku.

Do milostných her zapojují i kousání, ale pouze tak silné, jak se to partnerovi příjemné. Místa která předtím zahrnovali polibky, teď jemně kouší a tlačí na ně zuby. Velký počet asijských žen má dlouhé vlasy. Ví, že je mohou zapojit do milování a vzrušovat jimi svého partnera. Přejíždějí mu vlasy po celém těle a lehce ho jimi šimrají na jeho citlivých místech.
Milování a hlavně předehru zpestřují masážemi. Masírují nejprve místa, která se nacházejí v těsné blízkosti erotogenních zón a pomalu postupují směrem k nim. Masírují tlakem rukou, poklepáváním prstů nebo sevřenými prsty. Masáž pak postupně přechází k hlazení.
Snad největší pozornost se věnuje lingamu (penis) a yoni (pochva). Orální sex je naprosto běžnou a neodmyslitelnou součástí každého milování. Žena i muž by se měli takto vzrušovat ještě před samotným vniknutím lingamu do yoni.
Při milování je dovoleno vše, co je příjemné. K tomu patří i hluboké vzdechy, sténání a výkřiky, za které se partneři nestydí, právě naopak. Asijské milování je zkrátka otevřené a prožívá se naplno se vším všudy.