Jaroslav Bukovský: Kolik vydělají největší akciové brandy Wall Street aneb dojde i na slzy? | e15.cz
Štítek Premium

Jaroslav Bukovský: Kolik vydělají největší akciové brandy Wall Street. Dojde na slzy?

Kolik lze do roka a do dne vydělat na nejoblíbenějších akciích, které současná Wall Street nabízí? Tedy v první řadě Tesla, Apple, Amazon, Microsoft, či Meta?
Kolik lze do roka a do dne vydělat na nejoblíbenějších akciích, které současná Wall Street nabízí? Tedy v první řadě Tesla, Apple, Amazon, Microsoft, či Meta?
• 
ZDROJ: E15 (Midjourney)
Jaroslav Bukovský

Jaroslav Bukovský

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Investoři na Wall Street bývají posedlí hledáním Svatého grálu v podobě ultralevné akcie firmy s pohádkovými zisky, na kterou se z nějakého důvodu mezi nebesy a zemí zapomnělo. Nakonec to ovšem dopadne jako vždycky: Žádnou neobjeví, anebo ji vyhodnotí jako příliš riskantní podnik a zajdou si přečíst mainstreamové menu s hotovkami. To v této éře bývají primárně technologické giganty, na nichž obratní investoři se šestým a dalšími vyššími smysly dokáží vzhledem k vrabčím cenovým pohybům vydělat i podstatně více než na akciových holubech na střeše.

Hotovkové menu není složité ani nepřekvapuje. Občas přitom není od věci podívat se na notoricky známé burzovní brandy a předestřít si nikoli jejich růstový prostor v příštích několika hodinách, ale třeba v ročním horizontu. Lidově řečeno spočítat si, kolik lze do roka a do dne vydělat na nejoblíbenějších akciích, které současná Wall Street nabízí. Tedy v první řadě na Tesle, Applu, Amazonu, Microsoftu či Metě. Jak velkou radost takový velikonoční košík za rok investorům nadělá a není náhodou už pod cenovým zenitem? Rovnou prozraďme, že rozdíly v růstových potenciálech jsou značné. 

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah