Začal dobrovolný odkup akcií O2 a Cetin, postará se o něj PPF banka | E15.cz

Začal dobrovolný odkup akcií O2 a Cetin, postará se o něj PPF banka

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Skupina PPF zahájila dobrovolný odkup akcií firem O2 a Cetin. Nabídka potrvá do 13. července. Dohromady za obě akcie nabízí 254 korun. Realizací výkupu akcií byla pověřena PPF banka.

PPF, která je majoritním vlastníkem O2 i nedávno odštěpeného Cetinu, zveřejnila na příslušných stránkách nabídkové dokumenty a další podrobnosti k tomu, jak postupovat při prodeji akcií. Realizací výkupu akcií byla pověřena PPF banka.

Akcionáři O2 mají za jednu akcii dostat 78 korun a za Cetinu 176 korun. Při rozdělení obdržel každý akcionář O2 k jedné akcii O2 jednu akcii Cetinu. Od těch, co rozdělení na valné hromadě odmítli, vykoupí Cetin své akcie za necelých 165 korun.

Vlastníci akcií O2 a Cetinu obdrží po 15. červnu poštou písemný návrh na dobrovolný odkup akcií. V případě nejasností se mohou akcionáři v pracovních dnech obracet telefonicky na čísla 723 903 317, 721 427 394 nebo 720 346 427, kde jim operátoři poradí, jak mají postupovat. Dotazy mohou zaslat také e-mailem na adresu info@vykupO2.cz. Akcie O2 nyní na trhu stagnovaly na 90 korun, Cetin se prodával za 172 korun, tedy rovněž beze změny.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.