Služba Cybersecurity Compliance zajistí kyberbezpečnost firmám i státu

Služba Cybersecurity Compliance zajistí kyberbezpečnost firmám i státu

Služba Cybersecurity Compliance zajistí kyberbezpečnost firmám i státu Zdroj: TOMAN & PARTNEŘI advokátní kancelář, s.r.o.

V současnosti je horkým tématem kybernetická bezpečnost. Kyberútoky posledních let totiž způsobily stovkám firem i státním organizacím milionové škody. Na soukromý i veřejný sektor navíc dolehne nová rozsáhlá kyberbezpečnostní regulace v podobě směrnice NIS 2 a novel zákona o kybernetické bezpečnosti.

Firmám i státu se snaží s kyberbezpečností pomáhat různé společnosti. Služba Cybersecurity Compliance, kterou zaštiťují advokátní kancelář TOMAN & PARTNEŘI a poradenská společnost KPMG, však jako jedna z mála nabízí komplexní řešení kyberbezpečnosti z právního, organizačního i technického hlediska.

Co vše umí Cybersecurity Compliance?

Pokud pátráte po službě, která vám zajistí komplexně kybernetickou bezpečnost, potom je vhodné objednat si službu Cybersecurity Compliance. Služba především zajistí, že vaše společnost bude:

  • splňovat veškeré zákonné povinnosti v oblasti kybernetické bezpečnosti,
  • disponovat moderními technologiemi, které chrání i před sofistikovanými hackerskými útoky,
  • disponovat proškolenými zaměstnanci, kteří budou chápat a dodržovat pravidla kyberbezpečnosti,
  • disponovat správně nastavenými interními postupy k efektivnímu řízení kyberbezpečnosti.

Prvním krokem je analýza současného stavu, kde se zmapuje úroveň kyberbezpečnosti vaší společnosti z procesního, technického, organizačního i právního hlediska. Poté se identifikují hrozby a zranitelná místa vašeho systému. Následně získáte přesný návod, jak shledané nedostatky napravit a minimalizovat riziko kyberbezpečnostního incidentu.

Rozhodující přitom není, kolik Vaše firma utrácí za technologie. Největším rizikem v mnoha případech bývají neinformovaní zaměstnanci. Přes 80 % všech hackerských útoků využívá chyb lidí. I proto se službou cybersecurity Compliance získáte jedinečnou aplikaci pro kontinuální školení vašich zaměstnanců “5 minut pro bezpečnost“.

Co vám Cybersecurity Compliance přinese?

Jednoduše řečeno, klid pro vaše podnikání. Kybernetické útoky mohou způsobit obrovské finanční škody i ztrátu důvěry klientů. Citelné jsou také potenciální finanční postihy udělované dozorovými orgány v případě nesplnění zákonných požadavků. Se službou cybersecurity compliance budete mít jistotu, že kybernetická bezpečnost vaší společnosti je ze všech stránek dlouhodobě zajištěna.