Finanční skupina Roklen je 19. členem Burzy cenných papírů Praha | E15.cz

Finanční skupina Roklen je 19. členem Burzy cenných papírů Praha

Budova Burzy cenných papírů Praha
Budova Burzy cenných papírů Praha
• 
ZDROJ: Turek Tomas/Euro

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Finanční skupina Roklen se stala členem Burzy cenných papírů Praha. Společnost Roklen360, součást finanční skupiny Roklen, tak rozšířila počet jejích členů na devatenáct.

Skupina Roklen poskytuje služby v oblasti firemních financí a provozuje informační finanční portál www.Roklen24.cz. Členství v pražské burze pro ni představuje další z kroků na cestě, jejímž cílem je v horizontu pěti let vytvořit plnohodnotnou investiční banku pro region střední Evropy se zaměřením na poskytování služeb malým a středním podnikům, menším korporacím a privátní klientele.

„Členství na pražské burze nám umožní uzavírat burzovní obchody, což je jedna z klíčových služeb, které chceme pro své klienty zajišťovat,“ uvedl předseda představenstva Roklen360 Oldřich Pavlovský.

Burza cenných papírů Praha je největším a nejstarším organizátorem trhu s cennými papíry v ČR. Obchodování na BCPP se uskutečňuje prostřednictvím licencovaných obchodníků s cennými papíry, kteří jsou zároveň členy burzy. Jde především o významné banky a makléřské firmy.

Jan Procházka: Pražská burza stále hledá příběh

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah