Finanční skupina Roklen je 19. členem Burzy cenných papírů Praha | E15.cz

Finanční skupina Roklen je 19. členem Burzy cenných papírů Praha

Finanční skupina Roklen je 19. členem Burzy cenných papírů Praha
Budova Burzy cenných papírů Praha
• 
ZDROJ: Turek Tomáš/Euro

ČTK

Finanční skupina Roklen se stala členem Burzy cenných papírů Praha. Společnost Roklen360, součást finanční skupiny Roklen, tak rozšířila počet jejích členů na devatenáct.

Skupina Roklen poskytuje služby v oblasti firemních financí a provozuje informační finanční portál www.Roklen24.cz. Členství v pražské burze pro ni představuje další z kroků na cestě, jejímž cílem je v horizontu pěti let vytvořit plnohodnotnou investiční banku pro region střední Evropy se zaměřením na poskytování služeb malým a středním podnikům, menším korporacím a privátní klientele.

„Členství na pražské burze nám umožní uzavírat burzovní obchody, což je jedna z klíčových služeb, které chceme pro své klienty zajišťovat,“ uvedl předseda představenstva Roklen360 Oldřich Pavlovský.

Burza cenných papírů Praha je největším a nejstarším organizátorem trhu s cennými papíry v ČR. Obchodování na BCPP se uskutečňuje prostřednictvím licencovaných obchodníků s cennými papíry, kteří jsou zároveň členy burzy. Jde především o významné banky a makléřské firmy.

Jan Procházka: Pražská burza stále hledá příběh

Autor: ČTK
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!