Fortuna chce konkurovat Sportce novou levnější hrou | E15.cz

Fortuna chce konkurovat Sportce novou levnější hrou

ilustrační foto
ilustrační foto
• 
ZDROJ: E15 Michael Tomes

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Loterijní společnost Fortuna chystá novou loterii. Firma chce konkurovat nejpopulárnější číselné hře Sportka, kterou provozuje Sazka. Fortuna plánuje, že nová hra bude mít dva tahy denně a sloupeček bude levnější než u Sportky. Dnes o tom informoval server Aktuálně.cz.

Začátek je naplánován na konec května, tento týden by firma měla oznámit její spuštění. „Mohu pouze potvrdit, že během tohoto týdne oznámíme významnou novinku v oblasti naší nabídky číselných her,“ řekl serveru mluvčí Fortuny Petr Šrain.

Firma nyní provozuje hru Loto, nová loterie ji však má upozadit. „Stane se naší vlajkovou lodí,“ řekl důvěryhodný zdroj z Fortuny s tím, že Loto bude i nadále pokračovat.

Stejně jako u Sportky se v nové loterii plánují dva tahy v jeden den. Hra bude také založena na principu tipování šesti čísel ze 49, i když ne přesně v té podobě, jak ho sázející znají u Sportky či Lota.

Skupina Fortuna Entertainment je největším středoevropským provozovatelem kurzových sázek, působí v Polsku, Česku, na Slovensku a v Maďarsku. V Česku je dvojkou na trhu kurzového sázení, patří jí zhruba třetina trhu.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah