MS hokej - lidé u Fortuny prosázeli půl miliardy | E15.cz

Objem sázek na šampionát se u Fortuny blíží půl miliardě. Lidé českému týmu věří, hlásí firma

Michal Nosek

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Za vsazených padesát tisíc získal jeden ze sázkařů více než 1,5 milionu korun. Vyplatila se důvěra v Česko a Slovensko. Český hokejový tým navíc pokračuje ve vítězném tažení šampionátem, aktuálně zdolal Švýcarsko. Dobré výsledky české reprezentace motivují k aktivitě sázkaře. U Fortuny, jedné z největších na trhu, dosud lidé prosázeli přes 450 milionů korun. A výrazná část z tipujících věří v celkový triumf nároďáku, říká mluvčího Fortuny Petr Šrain.

Pro český tým skončila základní část, kdo by byl podle vás ideální soupeř pro čtvrtfinále?

Nelze říct, který z možných soupeřů by byl ideální, ale asi ten, přes kterého bychom dokázali postoupit. Protože pokud český tým projde do bojů o medaile, tak bude zájem sázkařů o nadcházejícím víkendu gradovat. Pokud nikoliv, tak naopak dílčím způsobem ochladne.

Věřili fanoušci v zápase se Švýcary českému týmu?

Sázkaři byli i v dnešním duelu optimisté, velká většina celých devadesát procent vkladů, směřovala správně na výhru českého týmu.

Vydělávají zatím hlavně sázkaři, nebo bookmakeři?

Šampionát vnímáme jako úspěšný, zájem sázkařů a objem vkladů zatím plní naše očekávání, aktuálně náběry dosahují na zhruba 450 milionů korun. Zatím se mistrovství obešlo bez větších překvapení, což vždy nahrává sázkařům, o trochu více se tedy daří sázkařům na úkor bookmakerů.

Jaká je zatím nejvyšší vsazená částka?

Nejvyšší vklad zatím činí 326 tisíc korun na vítězství Švédska v turnaji s kursem 3,5:1 a potenciální výhrou 1,141 milionu korun.

Vítěz turnaje zatím známý není. Jaká je dosud největší již vyplacená výhra?

Zatím největší výhru jsme vyplatili shodou okolností hned první den, kdy jeden sázkař správně uhodl, že Slovensko porazí Ameriku a Česko Švédsko. Při vkladu 50 tisíc korun a kursu 30,41:1 jsme vyplatili více než 1,5 milionu

Kdo je podle vás hlavním favoritem na titul a komu věří fanoušci?

Největším favoritem celého šampionátu jsou aktuálně Rusové s kursem 2,85:1. Pro srovnání: na Česko byl dnes před zápasem kurs 11:1. Sázkaři jsou ale i tak patrioté, když zhruba třetina z nich věří, že titul nakonec získá tým České republiky.

 

 

 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah