Český pivní festival se dostal do kalendáře Financial Times | E15.cz

Český pivní festival se dostal do kalendáře Financial Times

Český pivní festival
Český pivní festival
• 

Aleš Hudský

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Renomovaný britský deník The Financial Times zařadil do svého kalendáře mezi čtyřicet globálních eventů, které stojí za to v roce 2012 navštívit, také Český pivní festival Praha 2012.

Pražský Český pivní festival je v kalendáři, který vyšel v tištěné verzi deníku i na webu, zařazen hned za slavný filmový festival v Cannes a objevil se po boku takových akcí, jako jsou Letní olympijské hry v Londýně, Wimbledon, či mnichovský Oktoberfest. V segmentu pivních festivalů je v kalendáři uveden už jen slavný mnichovský Oktoberfest. Pražská květnová akce je jediným tuzemským zástupcem v kalendáři.

Pátý ročník Českého pivního festivalu proběhne na Výstavišti v Praze Holešovicích ve dnech 17.5.- 2.6.2012. Organizátoři očekávají více než 100 000 návštěvníků z celého světa, akci nabízejí i českých firmám pro setkání firemních partnerů, hostů či zaměstnanců. Festival expanduje i do zahraničí – letos proběhne v deseti městech Německa, Ruska a Švédska.

Partnery akce jsou například. Škoda Auto, RWE, Linde, hlavní město Praha, catering dodává společnost Catering 2000, mediálním partnerem je Český rozhlas Regina.

Český pivní festival Autor:

Autor: Aleš Hudský

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah