Český rozhlas spustil internetový obchod Radioteka.cz | E15.cz

Český rozhlas spustil internetový obchod Radioteka.cz

Český rozhlas spustil internetový obchod Radioteka.cz
POZOR, PRODÁVÁME! Český rozhlas nabízí od nového roku svůj komerční vysílací čas prostřednictvím otevřeného obchodního modelu, který umožní přímou součinnost s agenturami i ostatními subjekty
• 
ZDROJ: Tomáš Novák

ČTK

V internetovém obchodu lze nakupovat s registrací i bez ní. Dostupné jsou záznamy na pevném nosiči jako CD nebo DVD, ale také v elektronických formátech ke stažení do počítačů, tabletů a mobilů. V plánu jsou také aplikace pro chytré telefony, které mají být k dispozici v průběhu roku.

Radiotéka nabídne v několika kategoriích přes 200 alb mluveného slova a 230 hudebních alb. „Nabídku budeme trvale rozšiřovat a obohacovat o další tituly včetně nové produkce a zároveň budeme připravovat speciály k výročím a reagovat na zájem veřejnosti o vybraná témata a tituly,“ uvedl jeden z dramaturgů projektu Robert Tamchyna.

Obchod nabídne některé dosud nezveřejněné nahrávky s nově upraveným zvukem nebo tituly natočené různými tvůrčími týmy, jako například Haškova Švejka v podání herce Josefa Somra nebo Karla Högera. Pro první dny rozhlas připravil nabídku některých titulů, které jsou na Radiotéce zdarma.

Rozhlas dál zvukové záznamy nabízí i v prodejně na Vinohradské třídě v Praze. Na stránky Radiotéky se mají postupně přesunout dosavadní prodejní stránky Radioservisu, dceřiné společnosti Českého rozhlasu. „E-shop Radioservisu, který běží v tuto chvíli, budeme po spuštění Radiotéky v průběhu půl roku pomalu utlumovat, až uzavřeme jeho činnost,“ upřesnil Tamchyna s tím, že vše, co Radioservis prodává, se přesouvá na Radiotéku.

Autor: ČTK
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!