Clifford Chance jedničkou v M&A | E15.cz

Clifford Chance jedničkou v M&A

clifford chance logo
clifford chance logo
• 
ZDROJ: archiv

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pražská kancelář právní firmy Clifford Chance se podle hodnocení odborné publikace IFLR1000 stala poprvé českým lídrem v oblasti fúzí a akvizic.

V nedávno vydané edici ročenky IFLR1000 pro rok 2012 se pražská kancelář Clifford Chance objevila mezi lídry na trhu fúzí a akvizic v České republice. Je tomu tak poprvé od doby, kdy publikace IFLR1000 začala vycházet.
Na špičku poskytovatelů právních služeb v oblasti M&A se kancelář vypracovala postupným zlepšováním svých služeb.

Ještě v roce 2005 řadila IFLR1000 pražskou praxi M&A mezi firmy na spodních místech žebříčku, které jsou na trhu viditelné jen v omezené míře. Díky firemní strategii rozvoje a personální politice se však postupně tvořily základy dnešního úspěšného týmu. Za své současné vedoucí postavení na trhu vděčí firma vysoké odbornosti svých specialistů v oblasti korporátního práva, silné globální síti Clifford Chance a významným zakázkám, na nichž měla možnost se podílet.

Jak se vyjádřil Alex Cook, který stojí v čele korporátní praxe pražské kanceláře firmy, „pražská kancelář letos získala obzvlášť vynikající hodnocení ve všech oblastech, avšak postup na špičku v oblasti M&A poprvé v historii společnosti představuje opravdu mimořádný výsledek. Toto umístění je důkazem vysoké kvality naší praxe, skvělé práce celého týmu a uznání ze strany trhu i firem obdobného typu.“

Pražská kancelář Clifford Chance byla založena v roce 1995 a je plně integrovanou součástí mezinárodní sítě Clifford Chance. V současné době v ní působí přibližně 45 právních poradců a daňových specialistů, včetně právníků kvalifikovaných v oblasti českého, slovenského a anglického práva. Firma byla rovněž v žebříčku IFLR1000 zařazena mezi nejlepší v České republice v oblasti bankovnictví a projektového financování, restrukturalizací a insolvenčního práva a nemovitostí.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah