Desigual: Značka, která svléká lidi na ulici | E15.cz

Desigual: Značka, která svléká lidi na ulici

br

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Fanoušci módní značky Desigual, kteří čekali víc než dvanáct hodin před prodejnou na pražském Václavském náměstí na zahájení Seminaked Party, dvakrát zmokli a museli překonat téměř dvacetistupňový teplotní rozdíl. To, že se nakonec před zraky přihlížejících a objektivy fotografů svlékli do spodního prádla, už byla pro většinu z nich maličkost.

Španělský módní řetězec Desigual má ověřený recept na to, jak zahájit letní výprodeje s velkou parádou. Ke světovým metropolím, jako je New York, Madrid nebo Londýn, kde se pravidelně odehrávají takzvané Polonahé party, přibyla už podruhé Praha. Pravidla akce jsou jednoduchá – prvních sto odvážlivců, kteří se před prodejnou svléknou do spodního prádla, si může odnést jeden vrchní a jeden spodní kus značkového oblečení bez zaplacení.

První v řadě, kteří v pátek ráno očekávali otevření prodejny Desigual na Václavském náměstí, strávili na ulici celou noc. Byly to dívky, které nechtěly nechat nic náhodě a svoje pozice začaly jistit už v půl deváté večer. Za nimi se postupně vytvořila fronta dalších nadšenců a nejednalo se zdaleka jenom o děvčata. Mladí muži to ale podle Strategie měli daleko jednodušší…

Desigual zahájil letní výprodeje Autor: Hynek Glos

Autor: br

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.