Desigual: Značka, která svléká lidi na ulici | E15.cz

Desigual: Značka, která svléká lidi na ulici

br

Fanoušci módní značky Desigual, kteří čekali víc než dvanáct hodin před prodejnou na pražském Václavském náměstí na zahájení Seminaked Party, dvakrát zmokli a museli překonat téměř dvacetistupňový teplotní rozdíl. To, že se nakonec před zraky přihlížejících a objektivy fotografů svlékli do spodního prádla, už byla pro většinu z nich maličkost.

Španělský módní řetězec Desigual má ověřený recept na to, jak zahájit letní výprodeje s velkou parádou. Ke světovým metropolím, jako je New York, Madrid nebo Londýn, kde se pravidelně odehrávají takzvané Polonahé party, přibyla už podruhé Praha. Pravidla akce jsou jednoduchá – prvních sto odvážlivců, kteří se před prodejnou svléknou do spodního prádla, si může odnést jeden vrchní a jeden spodní kus značkového oblečení bez zaplacení.

První v řadě, kteří v pátek ráno očekávali otevření prodejny Desigual na Václavském náměstí, strávili na ulici celou noc. Byly to dívky, které nechtěly nechat nic náhodě a svoje pozice začaly jistit už v půl deváté večer. Za nimi se postupně vytvořila fronta dalších nadšenců a nejednalo se zdaleka jenom o děvčata. Mladí muži to ale podle Strategie měli daleko jednodušší…

Desigual zahájil letní výprodejeDesigual zahájil letní výprodejeAutor: Hynek Glos

Autor: br
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!