Do MEC nastupuje nový výkonný ředitel | E15.cz

Do MEC nastupuje nový výkonný ředitel

Ondřej Šimůnek a Daniel Živica
Ondřej Šimůnek a Daniel Živica
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Filip Votava

Agentura MEC Česká republika angažovala Ondřeje Šimůnka. Na postu výkonného ředitele bude podřízen chairmanovi Danielu Živicovi.

Mediální agentura MEC Česká republika vytvořila pozici výkonného ředitele a obsadila ji Ondřejem Šimůnkem. Novopečený ředitel bude podléhat Danielu Živicovi, který byl nedávno jmenován předsedou MEC pro Českou republiku a Slovensko). Jmenování vstoupí v platnost po ukončení tříletého funkčního období Marka Hofhanzla jako CEO MEC pro Českou republiku.

„Ondřej má ohromné zkušenosti s řízením velkých klientů a samozřejmě i velkou znalost mediálního trhu. Domnívám se, že jsme do vedení MEC nemohli najít vhodnějšího člověka,“ chválí si novou posilu Živica.

Šimůnek svoji kariéru začal před třinácti lety v Ark Thompson jako produkční manažer. Působil v agenturách Mindshare a MediaVest, pracoval např. na kampani změny značky Oskar na Vodafone, mimo jiné také vedl mediální komunikaci pro společnosti Telefonica O2, Kraft Foods (posléze Mondelez), GE Money Bank a GSK.

V MEC Šimůnek pracuje od roku 2013, zodpovědný byl za práci pro Českou spořitelnu, SABMiller nebo Henkel.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.