Eva Jiřičná vybere Zasedačku roku | E15.cz

Eva Jiřičná vybere Zasedačku roku

Eva Jiřičná
Eva Jiřičná
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Filip Votava

Share on Facebook Messenger
Architektka a designérka Eva Jiřičná bude předsedat porotě druhého ročníku soutěže o nejlepší pracovní prostředí CBRE Zasedačka roku.

Jiřičnou doplní v porotě Taťána le Moigne z Googlu, který v loňském roce zvítězil v kategorii zasedacích prostor, dále šéfredaktor časopisu Forbes Petr Šimůnek, Marie Passburgová (Skanska), Tomáš Jindříšek (Dark Side), Pavel Maurer (Grand restaurant) a Richard Curran z pořádající CBRE.

Do druhého ročníku projektu CBRE Zasedačka roku se mohou firmy hlásit se svými pracovními prostory do 30. října 2015. Vítězové budou veřejnosti známi v únoru příštího roku.

„Jak firmy žijí”, což je motto soutěže, mohou přihlášení ukázat v kategoriích Zasedačka roku, Kancelář jako DNA firmy, Nejatraktivnější pracovní prostředí a Zdravá kancelář. Společnosti také navíc mohou získat cenu generálního partnera společnosti Skanska – Kanceláře pro budoucí výzvy.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.