GE Money posílil retailový bankéř Sloupenský | E15.cz

GE Money posílil retailový bankéř Sloupenský

šéf retailového bankovnictví GE Money Bank Aleš Sloupecký
šéf retailového bankovnictví GE Money Bank Aleš Sloupecký
• 
ZDROJ: Archiv E15

tos

Share on Facebook Messenger
Tuzemská pobočka GE Money Bank má od dubna nového šéfa retailového bankovnictví. Na pozici Chief Retail Growth Officer nastoupil Aleš Sloupenský (41), dlouholetý manažer retailu konkurenční skupiny Erste.

Sloupenský naposledy působil v rumunské dceřiné společnosti Erste – BCR. Tam pomáhal zpracovat novou strategii rozvoje retailu, díky níž následně došlo k zásadnímu obratu v hospodaření banky. Předtím byl šéfem pobočkové sítě České spořitelny.

V GE Money byla naposledy pozice člena představenstva odpovědného za retail obsazena před rokem a půl. V září 2012 ji opustil Christoph Glaser, který odešel dělat finančního ředitele skupiny GE do rodného Německa. Od té doby řídil retail GE Money v ČR přímo generální ředitel Sean Morrissey.

Sloupenský před příchodem do České spořitelny v roce 2001 pracoval v Bank Austria Creditanstalt (nyní UniCredit Bank) a v Komerční bance. Vystudoval marketing a management na ekonomické fakultě v Plzni.

Banky a věrnostní programy: Nabízí slevy či vrácení peněz

Levnější půjčky za řádné splácení, GE Money Bank sníží úroky až na 7,7 %

Autor: tos

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.