Haribo postavilo do čela marketingu Michaelu Spickett | E15.cz

Haribo postavilo do čela marketingu Michaelu Spickett

Spickett zodpovídá za marketing u Hariba
Spickett zodpovídá za marketing u Hariba
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Filip Votava

Share on Facebook Messenger
Za vývoj marketingové strategie ve společnosti Haribo v ČR a na Slovensku nově zodpovídá Michaela Spickett.

Michaela Spickett je v Haribu zodpovědná za vývoj marketingové strategie, přípravu nadlinkových i podlinkových kampaní a upevňování povědomí o značce na českém a slovenském trhu.

Ve své kariéře vystřídala několik pozic u značek ze segmentu FMCG v České republice i v zahraničí.

Od roku 2011 působila ve společnosti Jan Becher – Pernod Ricard na pozici marketingové manažerky a zodpovídala za realizaci projektů a kampaní zejména na značkách Jameson a Havana Club.

V minulosti působila na různých pozicích v marketingu společnosti AB InBev (Pivovary Staropramen), mimo jiné i jako manažer značky Staropramen ve Velké Británii a později na pozici obchodně marketingového manažera v Praze. Kromě toho také profesionálně překládala z anglického jazyka.

Michaela Spickett absolvovala Vyšší odbornou školu ekonomie a managementu, je postgraduální diplomovaná specialistka v oboru překladatelství z anglického jazyka u City University London a Chartered Institute of Linguists London a držitelka odborného certifikátu CIMA.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.